Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Podpora krajského akčního plánování
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 Bez názvu

 • Evropský rámec kvalifikací - EQF

  9. 5. 2018,

  Evropský rámec kvalifikací (European Qualifications Framework - EQF) je společný evropský referenční rámec, který napomáhá pochopit, porovnat a uznávat kvalifikace získané v Evropské unii. Využijí ho především lidé, kteří se chystají pracovat nebo dále studovat v zahraničí. Zahraniční školy či zaměstnavatelé z úrovně EQF poznají, jakou úroveň kvalifikace daný uchazeč získal, a lépe pochopí, co od něj mohou ve studijní nebo pracovní rovině očekávat.
  »Celý článek«

 • Europass - registrace středních škol (doposud neregistrovaných)

  4. 6. 2018,

  Europass - dodatek k osvědčení je dokument o středoškolském vzdělání (vysvědčení o závěrečné zkoušce, výuční list, vysvědčení o maturitní zkoušce), vztahuje se k získané kvalifikaci, popisuje získané obecné a odborné kompetence a možné profesní uplatnění slovně, uvádí dosaženou úroveň kvalifikace podle Evropského rámce kvalifikací (EQF), který umožňuje porozumět a porovnat dosaženou kvalifikaci s jiným systémem v Evropě. Je vydáván bezplatně.
  »Celý článek«

 • Co se dělo v projektu P-KAP ve školním roce 2016/2017

  29. 8. 2017,

  Ve školním roce 2016/2017 se na území Zlínského kraje konalo celkem 9 seminářů, kterých se zúčastnilo 94 vedoucích pracovníků a tvůrců ze škol.
  »Celý článek«

 • Podpora krajského akčního plánování (P-KAP)

  1. 11. 2016,

  ​Projekt Národního ústavu pro vzdělávání je zaměřen na podporu vzdělávání na středních a vyšších odborných školách v souladu se vzdělávací strategií Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
  »Celý článek«