Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Novinky z dění projektu
Aktuální informace a pozvánky na akce najdete také na veřejných facebookových stránkách KAP Zlínský kraj

 • Motivační setkání pro vyučující cizích jazyků - anglický jazyk

  4. 11. 2019, Jana Galová

  Ve čtvrtek 7. listopadu se na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně uskuteční motivační konference pro učitele anglického jazyka. Akci pořádá realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje ve spolupráci s Národním institutem dalšího vzdělávání.
  »Celý článek«

 • Škola PRO firmu – Firma PRO školu 2019

  19. 10. 2019, Jana Galová

  Zlínský kraj zve na diskuzní fórum zaměřené na téma polytechnického a odborného vzdělávání Fórum Škola PRO firmu – Firma PRO školu, které se uskuteční ve čtvrtek 31. října ve Zlíně v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Ladění básní II

  19. 10. 2019, Jana Galová

  Třetí ročník podzimní konference "Ladění" zaměřené na téma čtenářské gramotnosti se uskuteční v pondělí 21. října 2019 ve zlínské Alternativě. Konference se bude konat v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje a provede učitele cestami k smysluplné práci s poezií v hodinách českého jazyka.
  »Celý článek«

 • Ředitelé jsou klíčovými aktéry ve vzdělávacím systému Zlínského kraje

  30. 9. 2019, Jana Galová

  Přes třicet nově jmenovaných vedoucích pracovníků a pracovnic škol a školských zařízení se sešlo 25.-26. září ve Velkých Karlovicích na dvoudenním vzdělávacím semináři, který zorganizoval Zlínský kraj prostřednictvím projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání na území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Koordinační setkání realizačních týmu KAP a MAP ve Zlínském kraji

  26. 9. 2019, Jana Galová

  Místní akční plán Valašské Meziříčí hostil druhé koordinační setkání realizátorů akčního plánování rozvoje vzdělávání ve Zlínském kraji. Hlavním tématem setkání bylo sladění činností a vzájemné sdílení zkušeností obou projektů a také plánování budoucích společných aktivit.
  »Celý článek«

 • Ředitelé jsou klíčoví aktéři změn ve vzdělávání

  20. 6. 2019, Jana Galová

  Téměř padesátka ředitelů a ředitelek středních a vyšších odborných škol všech zřizovatelů se sešla 18.-19. června na tematickém setkání na hotelu Duo v Horní Bečvě, které bylo pořádáno v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Cílem akce bylo přispět ke zlepšení řízení středních a vyšších odborných škol a sdílení zkušeností mezi vedením škol navzájem.
  »Celý článek«

 • Ředitelé a ředitelky se sešli na krajském workshopu k akčnímu plánování

  22. 5. 2019, Jana Galová

  V úterý 21. května se v novém přednáškovém sále Gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Zlín uskutečnil workshop pro ředitele/zástupce škol. Setkání bylo součástí projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje, zúčastnili se jej i zástupci Národního ústavu pro vzdělávání a další hosté.
  »Celý článek«

 • Školy mohou jednoduše čerpat finanční prostředky prostřednictvím Šablon II

  8. 3. 2019, Jana Galová

  Téměř sedmdesátka účastníků z vedení škol Zlínského kraje přijela ve středu 6. března do Zlína, aby získala od pracovníků MŠMT informace o projektech zjednodušeného vykazování.
  »Celý článek«

 • Odborníci nastartovali intenzivní spolupráci na přípravě Školské inkluzivní koncepce

  22. 3. 2019, Jana Galová

  Zahajovací setkání Pracovní skupiny pro rovné příležitosti ve vzdělávání se uskutečnilo v počtu 40 účastníků ve středu 19. března v Baťově institutu ve Zlíně. Cílem aktivity projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje je spojit odborné znalosti a zkušenosti k tvorbě dokumentu, který pomůže zmapovat situaci a nastavit strategické řešení problémů nerovností ve vzdělávání na území našeho kraje.
  »Celý článek«

 • Pedagogové ze Zlínského kraje vnímají inkluzi pozitivněji než před dvěma lety

  28. 1. 2019, Jana Galová

  Ve středu 23. ledna se v Malém sále Kongresového centra Zlín konalo diskuzní fórum na téma rovné příležitosti ve vzdělávání. Akci přihlížela téměř stovka účastníků, na pódiu se vystřídalo půl druhé desítky odborníků na problematiku společného vzdělávání a zástupců z praxe. Členové realizačního týmu projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje ve spolupráci s realizátory místních akčních plánů na území kraje zvolili interaktivní formu programu. Účastníci se tak mohli prostřednictvím svých mobilních telefonů zapojit do průběhu diskuzí a vyjadřovat své názory hlasování v anketních otázkách a kladením dotazů.
  »Celý článek«

 • Rovné příležitosti ve vzdělávání ve Zlínském kraji

  8. 1. 2019, Jana Galová

  Realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání ve Zlínském kraji pořádá 23. ledna ve Zlíně diskuzní fórum na téma rovné příležitosti ve vzdělávání. Diskuzní fórum bude organizováno formou panelových diskuzí na aktuální témata, kde účastníci panelů budou zástupci organizací, které se dané problematiky dotýkají.
  »Celý článek«

 • Ladění básní 2018 aneb Jak vzbudit nadšení pro poezii v našem školství

  30. 10. 2018, Jana Galová

  Šedesátka účastníků se sešla poslední říjnový čtvrtek na druhém ročníku podzimní konference "Ladění" zaměřené na téma čtenářské gramotnosti. Konference se uskutečnila ve zlínské Alternativě v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Motivační setkání pro vyučující cizích jazyků

  2. 11. 2018, Jana Galová

  Realizátoři projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje zvou učitele cizích jazyků ze základních a středních škol na setkání, které se uskuteční 7. a 8. listopadu na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Ve Zlínském kraji se od roku 2015 zdvojnásobil počet žáků, kteří hned po maturitě nebo vyučení chtějí jít pracovat

  8. 10. 2018, Jana Galová

  Souběžně s dvoudenním Veletrhem práce a vzdělávání, který se ve dnech 4. a 5. října konal v Kongresovém centru ve Zlíně, zde proběhlo také fórum Škola pro firmu - firma pro školu.
  »Celý článek«

 • Konference ke čtenářské gramotnosti "Ladění básní"

  12. 10. 2018, Jana Galová

  Druhý ročník podzimní konference "Ladění" zaměřené na téma čtenářské gramotnosti se uskuteční ve čtvrtek 25. října 2018 ve zlínské Alternativě. Konference se bude konat v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje a provede učitele cestami k smysluplné práci s poezií v hodinách českého jazyka.
  »Celý článek«

 • Jak být motivovaným učitelem. Také o tom byl letošní ročník konference k výuce cizích jazyků

  12. 11. 2018, Jana Galová

  Téměř 150 učitelů a učitelek cizích jazyků z mateřských, základních a středních škol Zlínského kraje se zúčastnilo dvoudenního motivačního setkání pro vyučující německého, ruského, francouzského, španělského a anglického jazyka. Akci uspořádali realizátoři projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje 7. a 8. listopadu v nové budově Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Fórum Škola PRO firmu – Firma PRO školu

  25. 9. 2018, Jana Galová

  Zlínský kraj zve na diskuzní seminář zaměřený na téma polytechnického a odborného vzdělávání Fórum Škola PRO firmu – Firma PRO školu, který se uskuteční ve čtvrtek 4. října ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Zlínský kraj hostil odborníky na krajské akční plánování

  7. 9. 2018, Jana Galová

  Na začátku září se v Kroměříži uskutečnilo dvoudenní mezikrajské setkání realizátorů projektů KAP. Účastníci ze všech krajů České republiky sdíleli zkušenosti s realizací projektů ve svých regionech.
  »Celý článek«

 • Jak vzdělávat generaci digitálních středoškoláků

  20. 6. 2018, Jana Galová

  Zlínský kraj uspořádal seminář pro učitele středních a vyšších odborných škol nazvaný „Moderní výuka pro generaci digitálních dětí aneb Naučme se používat běžně dostupné aplikace ve výuce". Akce se konala 19. června ve Střední škole Kostka ve Vsetíně v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Ředitelé a ředitelky škol se sešli na závěr školního roku v Luhačovicích

  28. 6. 2018, Jana Galová

  Tematické setkání ředitelů středních a vyšších odborných škol se uskutečnilo ve dnech 20.- 21. června 2018 v luhačovickém hotelu Alexandria. Akce pořádané realizačním týmem projektu "Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje" se zúčastnilo 49 ředitelů a ředitelek ze Zlínského kraje, kteří se společně věnovali aktuálním tématům i problémům současného školství.
  »Celý článek«

 • Jak vzdělávat generaci digitálních dětí

  7. 6. 2018, Jana Galová

  Seminář pro učitele základních škol nazvaný „Moderní výuka pro generaci digitálních dětí aneb Naučme se používat běžně dostupné aplikace ve výuce“ uspořádal Zlínský kraj v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Akce se konala 5. června ve Vsetíně a zúčastnilo se jí na 50 pedagogů, zejména učitelé všeobecných předmětů, ale také učitelé informačních technologií či správci počítačových sítí.
  »Celý článek«

 • Moderní výuka pro generaci digitálních dětí

  14. 5. 2018, Jana Galová

  Realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje zve na konferenci zaměřenou na moderní způsoby výuky se zapojením ICT technologií na základních školách. Akce se bude konat v úterý 5. června ve Vsetíně.
  »Celý článek«

 • Konference přinesla zajímavé podněty i konkrétní nástroje pro práci školních kariérových poradců

  5. 3. 2018, Jana Galová

  Poslední únorový den se na zlínské zdravotnické škole konala konference „Kariérové poradenství: trendy, tipy, inspirace“. Přes 120 pedagogů a pedagožek ze základních a středních škol Zlínského kraje se sešlo na vzdělávací akci, která byla pořádána v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Seminář Další vzdělávání 2017 proběhl ve Zlíně

  8. 11. 2017, Martina Němcová

  Zlínský kraj zorganizoval ve spolupráci s Krajským koordinátorem AIVD ČR a pod záštitou radního ZK pro školství Petra Gazdíka seminář na téma další vzdělávání. Seminář se konal dne 7. 11. 2017 ve Zlíně v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Třetí setkání zpracovatelů KAP a MAP ve Zlínském kraji

  15. 6. 2017, Lucie Šuráňová

  V úterý 13. června 2017 se uskutečnilo další setkání zástupců zpracovatelů místních akčních plánů na území Zlínského kraje se zpracovateli Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Kariérové poradenství - trendy, tipy, inspirace

  26. 1. 2018, Jana Galová

  Konference zaměřená na inspiraci pro poskytování kariérového poradenství na základních a středních školách se uskuteční dne 28. 2. 2018 na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické Zlín v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Společné vzdělávání je aktuálním tématem českého školství

  23. 11. 2017, Jana Galová

  V polovině listopadu se konala ve Zlíně konference „Společné vzdělávání – mýty a fakta o inkluzi". Na hotelu Moskva se sešla šedesátka účastníků ze škol Zlínského kraje, dále odborníci z Úřadu práce, Úřadu vlády České republiky, obcí, Národního ústavu pro vzdělávání a Zlínského kraje. Akci připravil realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Společné vzdělávání - mýty a fakta o inkluzi

  20. 10. 2017, Jana Galová

  ​Zlínský kraj zve na konferenci „Společné vzdělávání - mýty a fakta o inkluzi" zaměřenou na aktuální téma společné vzdělávání, která je pořádána dne 16. 11. 2017 v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Akce je určena především výchovným poradcům, ředitelům ZŠ a SŠ, odborné veřejnosti a všem, kteří se touto problematikou zabývají.
  »Celý článek«

 • I komiksem lze vyučovat matematiku

  27. 10. 2017, Jana Galová

  O způsobech, jak zatraktivnit výuku matematiky na druhém stupni základních škol a na školách středních jednali dnes ve Zlíně odborníci na matematiku, učitelé i zainteresovaní zájemci na Konferenci pro rozvoj matematické gramotnosti škol Zlínského kraje. Byla uspořádána jako součást projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje financovaného z Evropské unie. Konferenci pro více než sto účastníků zorganizoval Zlínský kraj.
  »Celý článek«

 • Kraj uspořádal konferenci věnovanou problematice čtenářské gramotnosti

  19. 10. 2017, Radka Dohnalová

  Konference „Ladění“ zaměřená na problematiku rozvoje čtenářské gramotnosti se ve zlínské Alternativě uskutečnila ve středu 18. října. Pro pedagogy i další odbornou veřejnost ji uspořádal Zlínský kraj v rámci svého projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Ředitelé škol a zaměstnavatelé se z iniciativy kraje radili o efektivním odborném vzdělávání

  4. 10. 2017, Jana Galová

  Otevřenou diskusi s řadou konkrétních praktických podnětů přinesla konference o polytechnickém a odborném vzdělávání ve Zlínském kraji, která se uskutečnila včera v Kongresovém centru ve Zlíně. Pozvání krajského radního pro školství Petra Gazdíka přijalo devadesát účastníků, především zaměstnavatelé, ředitelé odborných škol, kariéroví poradci, zástupci Krajské hospodářské komory a dalších zájmových a profesních sdružení. Konferenci připravil Odbor školství, mládeže a sportu a Strategický odbor krajského úřadu.
  »Celý článek«

 • Konference pro rozvoj matematické gramotnosti škol Zlínského kraje

  26. 9. 2017, Jana Galová

  Realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje zve učitele a učitelky na konferenci zaměřenou na téma matematické gramotnosti. Konference se uskuteční ve středu 25. října v Interhotelu Moskva Zlín.
  »Celý článek«

 • Ladění: cesty k rozvoji čtenářské gramotnosti v současné škole

  18. 9. 2017, Jana Galová

  Realizační tým projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje zve učitele a učitelky na konferenci „Ladění“ zaměřenou na téma čtenářské gramotnosti. Konference se uskuteční ve středu 18. října v Alternativě – Kulturním institutu Zlín.
  »Celý článek«

 • Seminář ke vzdělávání dospělých ve Zlínském kraji

  20. 10. 2017, Jana Galová

  Zlínský kraj ve spolupráci s krajským koordinátorem AIVD ČR zve vzdělavatele, lektory a další zájemce o oblast celoživotního vzdělávání na seminář u příležitosti Týdne vzdělávání dospělých 2017. Seminář se koná dne 7. 11. 2017 ve Zlíně. Přihlášky zasílejte do 31. 10. 2017.
  »Celý článek«

 • Zlínský kraj připravuje diskuzní fórum na podporu polytechnického a odborného vzdělávání

  14. 9. 2017, Jana Galová

  Zvýšení kvality poskytovaného vzdělávání ve Zlínském kraji, a to mimo jiné v oblastech polytechnického a odborného vzdělávání, je cílem Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje (KAP). V souvislosti s touto aktivitou zve realizační tým projektu ředitelky a ředitele škol k účasti na sérii panelových diskuzí, které se uskuteční v úterý 3. října v Kongresovém centru Zlín. V souladu se schváleným akčním plánem a stanovenými prioritami a potřebami v oblastech podpory polytechnického a odborného vzdělávání bude pozornost zaměřená na vzdělávací nabídku středních škol ve Zlínském kraji, nezaměstnanost absolventů škol, zavádění prvků duálního vzdělávání a přibližování vzdělávací nabídky potřebám zaměstnavatelů.
  »Celý článek«

 • Rámec pro investice do infrastruktury IROP (SC 2.4) a seznam projektů financovatelných z IROP 1.1

  7. 6. 2017, Jana Vodáková

  Aktualizace Rámce pro investice do infrastruktury IROP (SC 2.4) byla schválena usnesením č. 54/RSKZK14/17 z 22. 6. 2017. Jedná se o řádnou aktualizaci v termínu po 6 měsících od jeho schválení. Komentář k provedeným změnám je uveden přímo v dokumentu – na str. 7 v poznámce pod čarou. Aktualizace Seznamu projektů financovatelných z IROP 1.1 byla schválena usnesením č. 55/RSKZK14/17. Zde byly provedeny pouze drobné upřesnění krajních bodů úseku. Seznam projektů jako takových zůstává beze změn.
  »Celý článek«

 • Ředitelé středních škol v kraji se zúčastnili tematického setkání ke školské legislativě

  27. 6. 2017, Jana Vodáková

  Téměř padesátka ředitelů a ředitelek středních a vyšších odborných škol všech zřizovatelů se sešla 20.-21. června na tematickém setkání na hotelu Duo v Horní Bečvě, které bylo pořádáno v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Cílem akce bylo přispět ke zlepšení řízení středních a vyšších odborných škol a sdílení zkušeností mezi vedením škol navzájem.
  »Celý článek«

 • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy schválilo nový Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Zlínského kraje

  10. 2. 2017, Jana Vodáková

  Zlínský kraj má schválený nový Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Zlínského kraje na období 2016-2018. Dokument byl dne 1. února 2017 projednán a schválen Pracovní skupinou pro schvalování krajských akčních plánů Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.
  »Celý článek«

 • Školství by mělo žáky připravit na život, zaznělo na konferenci

  2. 5. 2017, Jana Vodáková

  Historicky první krajská konference k rozvoji podnikavosti ve školství se konala ve čtvrtek 27. dubna ve ve zlínské Batově vile. V programu vystoupilo sedm řečníků. Všichni se vyjadřovali k tématu podpory iniciativy, kreativity a podnikavosti, které tvoří klíčovou oblast v projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Podpora čtenářské a matematické gramotnosti je jednou z priorit kraje

  22. 3. 2017, Jana Vodáková

  V polovině března se sešli zástupci zpracovatelů místních akčních plánů na území Zlínského kraje se zpracovateli Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje na druhém společném jednání. Hlavním obsahem jednání bylo téma spolupráce na přípravě implementačních projektů v území.
  »Celý článek«

 • Konference k podnikavosti In 2017

  29. 3. 2017, Jana Vodáková

  Zlínský kraj zve pedagogy/pedagožky základních a středních škol ve čtvrtek 27. dubna do Zlína na konferenci k rozvoji podnikavosti, iniciativy a kreativity.
  »Celý článek«

 • Prioritizace potřeb na území kraje

  5. 10. 2016, Lucie Šuráňová

  Regionální stálá konference pro území Zlínského kraje schválila dne 26. 9. 2016 dokument Prioritizace potřeb na území kraje.
  »Celý článek«

 • Rámec pro investice do infrastruktury IROP za Zlínský kraj

  4. 10. 2016, Jana Vodáková

  Rámec pro investice do infrastruktury IROP za Zlínský kraj byl po projednání v Pracovní skupině pro oblast vzdělávání schválen na jednání Regionální stálé konference 30. 6. 2016, stanoviskem 38/RSKZK09/16. Dne 26. 9. 2016 bylo usnesením č. 43/RSKZK10/16 schváleno formální dopracování Rámce na základě doporučení z MŠMT ČR.
  »Celý článek«

 • Podpora škol formou zjednodušeného finančního vykazování - Šablony pro SŠ a VOŠ

  24. 2. 2017, Jana Vodáková

  Téměř stovka účastníku ze škol Zlínského kraje se sešla ve středu 22. února ve Zlíně na semináři k aktuálním výzvám vyhlašovaným MŠMT pro střední a vyšší odborné školy.
  »Celý článek«

 • Šablony pro SŠ a VOŠ - seminář pro žadatele

  20. 1. 2017, Jana Vodáková

  Realizační tým projektu KAP zve na seminář pro žadatele ve výzvě Podpora škol formou zjednodušeného vykazování - Šablony pro SŠ a VOŠ, který se uskuteční ve středu 22. 2. 2017 od 10 do 13.30 h ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Ředitelé a ředitelky škol se sešli ve Zlíně na workshopu k rozvoji vzdělávání na území Zlínského kraje

  24. 11. 2016, Jana Vodáková

  ​V pořadí již druhý workshop pro ředitele a ředitelky škol se konal v pondělí 21. listopadu v budově Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně s cílem projednat aktuální záležitosti krajského školství.
  »Celý článek«

 • Analýza potřeb na území Zlínského kraje

  13. 6. 2016, Jana Vodáková

  Analýza potřeb v území mapuje vývoj vzdělávacího systému a trhu práce, Úkolem je poskytnout podklady pro jednání klíčových aktérů v oblasti vzdělávání na území kraje. Tyto informace jsou nezbytné pro definování problémových oblastí a následné stanovení priorit ve vzdělávání na území Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Téměř stovka účastníků ze škol se sešla na krajském workshopu v Otrokovicích

  3. 6. 2016, Jana Vodáková

  Poslední květnový den se v Otrokovicích uskutečnil workshop pro ředitele/ředitelky škol. Setkání proběhlo v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje, zúčastnili se jej zástupci Národního ústavu pro vzdělávání a Centra pro regionální rozvoj České republiky.
  »Celý článek«

 • Nominace zástupců KAP ZK a Zlínského kraje do Řídících výborů MAP

  8. 3. 2016, Jana Vodáková

  Realizační tým MAP má podle metodiky povinně oslovit jednotlivé typové zástupce s žádostí o účast v Řídícím výboru příslušného MAP. Své žádosti o nominace zástupců za Zlínský kraj zasílejte na adresy uvedené uvnitř zprávy.
  »Celý článek«

 • Workshop pro ředitele/ředitelky škol

  17. 5. 2016, Jana Vodáková

  V úterý 31. května se uskuteční v Otrokovicích workshop pro ředitele/ředitelky škol. V programu vystoupí zástupci realizačního týmu KAP ZK, odborný garant, hosté z NÚV, MŠMT, CRR ČR.
  »Celý článek«

 • Společné setkání zástupců KAP, MAP a ORP

  20. 1. 2016, Jana Vodáková

  ​Ve čtvrtek 14. ledna proběhlo ve Zlíně představení projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje a jeho realizačního týmu žadatelům Místních akčních plánů vzdělávání a zástupcům obcí s rozšířenou působností.
  »Celý článek«