Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Seminář Další vzdělávání 2017 proběhl ve Zlíně
Zlínský kraj zorganizoval ve spolupráci s Krajským koordinátorem AIVD ČR a pod záštitou radního ZK pro školství Petra Gazdíka seminář na téma další vzdělávání. Seminář se konal dne 7. 11. 2017 ve Zlíně v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje. Přečtěte si zprávu a prohlédněte si prezentace. 

Seminář otevřela prezentace Další vzdělávání – výzvy a milníky 2018 Kláry Bezděkové, ředitelky Odboru dalšího vzdělávání a péče o pedagogické pracovníky na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Důležitost kariérového poradenství v celoživotním vzdělávání vyzdvihl ve svém příspěvku Petr Pokorný z Národního ústavu pro vzdělávání.

Vzdělávání dospělých lze realizovat i v zahraničí. Konkrétní možnosti představila Petra Ševčíková z Domu zahraniční spolupráce.

Jak je na tom Zlínský kraj z pohledu statistiky? Klíčové ukazatele kraje dala do souvislostí Leona Tolarová z Českého statistického úřadu.

Data o Národní soustavě kvalifikací ve Zlínském kraji a možnosti jejich využití prezentoval Marcel Navrátil ze společnosti Trexima.

Seminář uzavřel příspěvek Zuzany Rovenské z Ministerstva práce a sociálních věcí  na téma Vzdělavatelé dospělých – významný článek Krajské rodinné politiky?
 
Cílovou skupinou semináře byli zejména poskytovatelé dalšího vzdělávání - školy i soukromé instituce. Mezi pozvanými byly i další instituce - úřady práce, soukromé podniky, úřady s pravomocemi ve školství a vzdělávání, další organizace a instituce pohybující se na poli vzdělávání a trhu práce. 
 
 
Prezentace ke stažení: 

DV_výzvy a milníky 2018_Klára Bezděková.pdf
Význam kariérového poradenství_Petr Pokorný.pdf
Možnosti DV v zahraničí_Petra Ševčíková.pdf
Zlínský kraj v číslech_Leona Tolarová.pdf
Datová platforma_Marcel Navrátil.pdf
Krajská rodinná politika_Zuzana Rovenska.pdf

 
Akce byla pořádána v rámci projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje.
Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz.jpg

Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová