Propojení pracovních týmů pomocí videokonference zdarma

2. duben 2020
Management
Autor/ka článku: Patrik Oubrecht
Propojení pracovních týmů pomocí videokonference zdarma

Společnost Lifesize — lídr v oblasti videokonferenčních řešení, oznámila volně dostupné a neomezené využití svého videokonferenčního řešení jako podporu v boji proti pandemii COVID-19. Nabídkou svého řešení tak reaguje na bezprostřední potřeby organizací, firem, soukromých i vládních organizací spolupracujících na dálku.

Organizace po celém světě, které mají problémy v důsledku pandemie koronaviru, mají po dobu 6 měsíců k dispozici neomezený počet volně dostupných licencí pro použití videokonferenční cloudové platformy Lifesize.

Neomezený počet hostitelů a meetingů, libovolná délka hovoru

V rámci nabídky jsou všechny organizace a firmy bez ohledu na průmyslový segment či geografickou polohu oprávněny v rámci videokonference Lifesize pracovat s neomezeným počtem hostitelů a meetingů a také s neomezenou délkou hovorů. Mohou tak rychle a efektivně provést přechod práce na dálku, který je jednoduchý, bezpečný, podporuje produktivitu a udrží kolektiv v centru dění.

Organizace si tak nyní mohou zřídit neomezený počet účtů, v rámci kterých lze zdarma využít služby Lifesize po dobu až 6 měsíců.

Cloudová platforma Lifesize podporuje videokonference, audio a webové konference pro individuální „one to one” schůzky i hromadné typu „one to many”.

Noví zájemci o videokonference Lifesize získávají na dobu 6 měsíců:

  • neomezené množství registrovaných uživatelů
  • 25 učastníků v jednom hovoru
  • neomezené množství video schůzek
  • neomezená délka videohovoru

Chcete si vyzkoušet videokonferenci Lifesize? Použijte tento odkaz pro přímý vstup na jednoduchou registraci v češtině.

Chcete se dovědět více nebo potřebujete poradit s registrací?
Michal Černý: 608 213 669, michal.cerny@audiopro.cz
Martin Kozohorský: 608 180 838, martin.kozohorsky@audiopro.cz