Profesia days 2020

23. září 2020
Pro absolventy
Autor článku: Jana Cenková
Profesia days 2020

Festival příležitostí Profesia days je událost zaměřená na pracovní a vzdělávací možnosti a již pravidelně se koná jak v Čechách, tak na Slovensku. Během dvou dnů můžeš zažít setkání s tvými budoucími kolegy či šéfy, startupy, skvělé řečníky, kariérní poradenství, soft-skills, marketingové nebo work-life balance workshopy, různé formy vzdělávání, zábavu a mnoho dalšího.

Vzhledem k aktuální situaci a mimořádným opatřením týkajících se hromadných akcí, která platí na území České republiky, je veletrh Profesia days přesunut z 4.- 5. listopadu 2020 na termín 21. – 22. 4. 2021. Místem konání zůstává výstaviště PVA Expo Praha, Letňany. 

Profesia days nabízejí atraktivní doprovodný program. Na hlavním pódiu se představí široké spektrum zajímavých osobností z různých sfér života – od umělců, přes sportovce, významné manažery a kouče až po lidi s inspirativním životním příběhem. Cenná je i možnost konzultovat své kariérní směřování na základě konkrétních dispozic a předpokladů daného člověka nebo v rámci přednášek odborníků z různých sfér života získat návod na to, jak se efektivně učit, zapamatovat si potřebné informace, zvládnout cizí jazyky nebo jak se udržet fit a ve formě.

Návštěvníci zde mohou využít podporu od profesionálů, s jejichž pomocí na místě sepíšou kvalitní životopis nebo se poradí, co by měl obsahovat motivační dopis. Součástí akce je poradenská zóna, kde je možné otestovat si jazykové a IT znalosti a získat certifikát o jejich úrovni.

Vstup na akci je zdarma a platí pro oba dny, stačí se jen registrovat. Další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.profesiadays.cz.