Příznivci digitálních technologií ve výuce se sejdou v Microsoftu

17. únor 2020
Autor/ka článku: Jitka Bušková
Příznivci digitálních technologií ve výuce se sejdou v Microsoftu

Vzhledem k vyhlášení Mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví a  zejména s ohledem na respektování zdravotního hlediska těchto preventivních opatření se Národní pedagogický institut rozhodl zrušit finálové vyhlášení Soutěžní přehlídky DOMINO17. 3. 2020.

Protože není v současné době úplně jasné, na jak dlouhou dobu jsou zmíněná opatření přijata, budeme následně jednat o dalších možnostech případného posunutí termínu a změn z této situace vyplývajících.

Děkujeme všem příznivcům a partnerům soutěže za pochopení.

Dne 17. 3. 2020 se od 9:30 hodin v budově Microsoftu, Vyskočilova 4a, Praha 4 uskuteční již 9. ročník Soutěžní přehlídky DOMINO, která je určená všem pedagogickým pracovníkům mateřských, základních i středních škol v celé České republice. Pořadatelem akce je Národní pedagogický institut České republiky.

Součástí letošní akce bude představení finálových objektů jejich tvůrci formou krátkých videí a šotů. V rámci akce bude možné osobně se setkat s autory digitálních výukových objektů a vyměnit si zkušenosti z praxe. Chybět nebude ani představení novinek v oblasti digitálních technologií ve vzdělávání. V závěru slavnostního dne budou vyhlášeny vítězné práce 9. ročníku a předány ceny vítězům jednotlivých kategorií a absolutnímu vítězi.

V případě zájmu o účast na finále se registrujte na internetových stránkách NPI ČR.

Účast na akci je zdarma,  občerstvení bude zajištěno po celý den.

Program akce a veškeré další informace o soutěži najdete také na webu NPI ČR.