Příští stanice svět

16. srpen 2021
Pro absolventy
Autor/ka článku: Dům zahraniční spolupráce
Příští stanice svět

Na Festivalu mezinárodního vzdělávání Příští stanice svět v Olomouci 17. 9.  a v  Brně 18. 9. 2021 vás čekají workshopy, besedy a soutěže s informacemi o studiu, stážích a dobrovolnictví v zahraničí. K tomu dvě známá hudební jména. Celou akcí budou provázet Johan Mádr a Ondřej Havel.

Naskočte do vlaku a oslavujte s námi. Co slavíme? Evropské programy Erasmus+ a Evropský sbor solidarity startují nové období, které přináší ještě více možností pro všechny. Dům zahraniční spolupráce (DZS) vypraví při této příležitosti v polovině září do pěti českých měst speciální vlak v rámci pětidenního festivalu mezinárodního vzdělávání Příští stanice svět. Buďte u toho i vy.

Prahu, Plzeň, Liberec, Olomouc a Brno navštíví festivalový vlak, který nabídne program ve dvou speciálně upravených vagónech. U vlaku najdete také pódium, stánky s občerstvením, soutěžní stanoviště a další doprovodný program.

Program

Registrace

Vstup na festival je zdarma, jen je třeba se nejprve registrovat. Díky registraci budeme mít přehled o počtu návštěvníků a můžeme tak zaručit, že splníme všechna protiepidemická opatření. Registraci bude možné provést i na místě, ale doporučujeme registrovat se předem, ať zbytečně nestojíte ve frontě.

Proč je potřeba se registrovat? Díky registraci budeme mít přehled o počtu návštěvníků na místě a můžeme tak zaručit, že splníme všechna protiepidemická opatření. Podle aktuálních pravidel musí mít každý návštěvník nasazený respirátor, a to ve vnitřních i venkovních prostorách. Děkujeme, že tato pravidla respektujete.

Na vaší bezpečnosti nám záleží, a proto od vás budeme u vstupu potřebovat jedno z potvrzení:

  • PCR test ne starší než 7 dní
  • Antigenní test ne starší než 72 hodin, provedený v certifikované laboratoři
  • Očkování proti COVID-19 (14 dnů po druhé dávce)
  • Doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Podrobné informace a registrace na stránkách festivalu https://prististanicesvet.cz/.