Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Aby ze světa nevymizela radost…

4. listopad 2021
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana
Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Aby ze světa nevymizela radost…

Letos vyhlašuje Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti  už 24. ročník dětské literární soutěže pro děti do 15 let. Soutěž Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Aby ze světa nevymizela radost…

Radost… co je radost? Radost je, když… Jak vykouzlit radost? Má smysl se radovat? Život na šťastné planetě… Když se radost vytrácí… Návod na šťastný život… Radost mění životy… Ztratila se radost… a další 🙂

Těšíme se na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita… nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně.

Mladé autory prosíme: své příspěvky nezapomeňte podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště.

Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

Uzávěrka soutěže je 7. ledna 2022.

Práce můžete doručit: na flashceelektronicky: detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu: oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště. Zaslané práce nevracíme. Práce vybrané porotou postupují do krajského kola, ty nejlepší budou oceněny v červnu 2022 při festivalu Hradišťské sluníčko.

Účastník soutěže souhlasí s tím, že jeho práce může být zveřejněna, případné fotografie budou sloužit k propagaci knihovny.