Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Nabídka vzdělávacích programu zámku Lešná, Valašské Meziříčí

Vážení pedagogové, přinášíme Vám aktuální nabídku programů pro školy, které se konají v zámku Lešná u Valašského Meziříčí.

 

Kromě programů ze stálé nabídky nás letos čekají také tradiční podzimní a zimní témata. Můžete vybírat z programů přírodovědných i společenskovědních:

Den stromů (16. až 27. 10.) - vzhledem k velké poptávce v loňském roce opakujeme stejný program, který představuje tři konkrétní stromy z různých úhlů pohledu - lípu, jasan a javor. Seznamujeme s léčivými účinky, využitím dřeva, mytologií, nechybí ochutnávka, kreativní činnosti, hry.

Ptáci v zimě a Stromy v zimě (od 14. 11.) - programy prohlubují vztah dětí k prostředí, ve kterém žijí. Dozví se plno zajímavostí, otestují své znalosti, uvidí (a uslyší) ukázky a za příznivého počasí je možná procházka do zámeckého parku.

Vánoční programy (14. 11. až 15. 12.) - programy k vánoční výstavě, jejíž část s loutkami čertů, betlémem a postavami světců adventu si děti prohlédnou. Můžete si vybrat jeden z programů nebo jejich kombinaci: Čertovské Vánoce, Cesta k hvězdě Betlémské a Vánoční dílny.

 

Souhrnou nabídku našich programů, včetně detailních informací, najdete na webových stránkách:
http://www.muzeumvalassko.cz/objekty/zamek-lesna/programy-pro-skoly/

Na všechny programy je nutné se předem objednat a zamluvit si termín. Kontaktujte nás prosím e-mailem: zamek.lesna@muzeumvalassko.cz

Na shledanou se těší lektoři zámku Lešná.

Autor:  
Vložil/a: Radka Evjáková