Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Nabídka exkurzí a vzdělávacích programů Krajské knihovny Františka Bartoše ve Zlíně

​Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně připravila na školní rok 2018/2019 nabídku exkurzí a vzdělávacích programů , které jsou určeny mateřským, základním a středním školám, školním družinám a jiným školským zařízením nebo neformálním skupinám. 

Programy poutavou formou obohacují a doplňují školní výuku. Jednotlivé lekce jsou založeny na dialogu a interakci, využívají výtvarné techniky a zábavné formy práce, pořady pro mateřské a základní školy nabízí také hudební úsek knihovny. Lekce podporují rozvoj klíčových kompetencí (jazykových, komunikativních, k učení, k řešení problémů, sociálních a občanských). 

Pracuje se také s metodami kritického myšlení a prvky informačního vzdělávání se zařazují i do tematických besed. Studentům středních škol pomůže knihovna s výběrem literatury a doporučené četby, poradí při připravě referátů a seminárních prací.
Programy se dají přizpůsobit potřebám konkrétní třídy. S dostatečným předstihem je možné objednat si program i na jiná témata, než která jsou uvedena.

Více informací a nabídku akcí naleznete na www.kfbz.cz.


Autor: Gabriela Winklerová
Vložil/a: Jana Cenková