Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Začíná výtvarná soutěž na téma bezpečnost provozu

​​Do výtvarné soutěže s dopravní tématikou, která je určena pro děti mateřských a základních škol, už lze zasílat práce. Letošní téma zní „Vraťme se z výletu bezpečně domů“. 

Uzávěrka výtvarné soutěže je 31. března 2016.

​Komise BESIP při Radě města Valašské Meziříčí vyhlásila pro děti z mateřských a prvního stupně základních škol výtvarnou soutěž s dopravní tématikou, která má motivovat k zapojení do programu Bezpečnosti silničního provozu. Na vítěze čekají hodnotné ceny.

Předškoláci i školáci mohou ztvárnit své představy libovolnou technikou do obrázku formátu A3. Na jeho zadní stranu je třeba uvést jméno a příjmení autora, třídu a školu. Práce je nutné doručit Soni Valchářové, vedoucí odboru dopravně správních agend, do sídla městského úřadu na ulici Zašovská 784. 


„V případě mateřských škol budou členové komise BESIP hodnotit práce jednotlivců a kolektivů, u základních škol obrázky jednotlivých žáků 1. a 2. třídy, 3. a 4. třídy a 5. třídy. Tři nejlepší v každé kategorii získají hodnotné ceny a jejich práce budou vystaveny ve vestibulu městského úřadu na Zašovské ulici," prozradila vedoucí odboru dopravně správních agend meziříčské radnice Soňa Valchářová.    


Autor: Renata Votrubová
Vložil/a: Radka Evjáková