Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Soutěž Animág 2016 Kroměříž hledá další talenty

​​

​​​​Animág 2016 je soutěž pro děti a mládež, která spojuje kreativitu s moderními technologiemi. Soutěžící mají za úkol do 30. 4. vytvořit​ a odevzdat tříminutový animovaný film. Vítězové získají VIP účast na Zlín Film Festivalu 2016. 

ANIMAG_vyzva1.jpg
Rádi bychom Vás přizvali k účasti na založení nové tradice. Soutěžní přehlídka ANIMÁG Kroměříž 2016 je originální příležitost ke snadnému a zábavnému propojení dětské fantazie, vizuální tvořivosti a využití běžných elektronických médií. Chtěli bychom nabídnout i další podporu a motivaci k vytvoření krátkých animovaných filmů, které s úspěchem obstojí i na velkém plátně prestižní mezinárodní akce – Zlín Film Festivalu 2016. 

Soutěžní přehlídka bude vyvrcholením dlouhodobější spolupráce se zapojenými školami, volnočasovými organizacemi i jednotlivci. Naší specialitou je, že hledáme kvalitní snímky ve stopáži cca 3 minuty vytvořené klasickými technikami kreslené animace a zábavné animace STOP MOTION. 

Na webu
www.animag-kromeriz.cz najdete ukázky a podrobný manuál i pro úplné začátečníky, FB kanál, možnost konzultací mailem aj. Díky partnerům akce můžeme vítězům nabídnout VIP účast na Zlín Film Festivalu 2016 a další odměny pro úspěšné tvůrce. Více konkrétních informací naleznete na webu, můžete se obrátit také na organizátory a odborníky zapojené do projektu ANIMÁG Kroměříž 2016.

Animag2016_odeslani_filmu_dopis.jpg

Více informací naleznete také v přiložených dokumentech: 

DOPIS_animág_skoly.pdf DOPIS_animág_skoly.pdf

MANUAL_ANIMAG_soutez2016_x.pdf MANUAL_ANIMAG_soutěž_2016_x.pdf


Autor: Jana Vítková
Vložil/a: Radka Evjáková