Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Zlínský kraj ocenil vítěze projektu Kraje pro bezpečný internet

Na půdě krajského úřadu se uskutečnil 4. ročník krajského finále Kvízu PLUS, včetně ocenění žáků zapojených do aktivit projektu Asociace krajů ČR nazvaného „Kraje pro bezpečný internet“.

Do krajského kola, konaného 13. 12. 2018 na půdě Krajského úřadu Zlínského kraje, byla pozvána pětice středoškoláků, kteří se utkali v třaskavé a napínavé bitvě. On-line testování na připravené výpočetní technice nabídlo dramatické finále, ze kterého vzešel absolutní vítěz, Dominik Heinz z Gymnázia Jana Pivečky a střední odborné školy Slavičín, který bude Zlínský kraj reprezentovat na ústředním finále.

1.JPG

Odměny ve formě certifikátu a věcných cen od partnerů projektu se dočkali i ostatní finalisté, stejně jako další tři vylosovaní úspěšní řešitelé základního on-line kvízu, kteří byli na akci rovněž pozváni.

Projekt Kraje pro bezpečný internet podává návod, jak bezpečně pracovat s informační technikou, a to především formou e-learningových kurzů pro děti a dospělé, pedagogické a sociální pracovníky, rodiče, seniory a policii. Odbornými partnery projektu jsou Microsoft, Gordic a CZC.NIC.

2.JPG

Autor: Radim Sukop
Vložil/a: Radim Sukop