Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Studentský projekt Cena Salvator

Studentský projekt Cena Salvator se pomalu blíží do cíle. Již příští měsíc udělí popatnácté ocenění za hrdinské činy, které někomu pomohly v nouzi či zachránily život. Nejprve však musí odstartovat hlasovací období, jež potrvá čtrnáct dní a pomůže vybrat nejstatečnější jedince a organizace ve Zlínském kraji.


Hlasovací období, které určí vítěze mezi nominovanými, začíná 12. února 2018. 

Hlasy lze zasílat až do 28. února 2018. A i letos je o co bojovat, neboť nominací aspirujících jedinců bylo sesbíráno opravdu mnoho. Je tudíž jen na vás, kdo v kategoriích Občan, Dítě a Projekty obdrží post největšího hrdiny. S osudy nominovaných se seznamte na webových stránkách Ceny Salvator nebo na sociální síti Facebook/CenaSalvator.

O tom, kdo v březnu získá titul Ceny Salvator, můžete rozhodnout i vy. Pokud vás některý z příběhů chytí za srdce, tak na nic nečekejte a podpořte jej svým hlasem. Učinit tak můžete na adrese www.cenasalvator.cz prostřednictvím hlasovacího formuláře. Neváhejte však dlouho, neboť čas na hlasování vyprší přesně 28. února 2018.

Slavnostní vyhlášení vítězů, kteří získají nejvíce hlasů a cenu si tento rok odnesou, proběhne 21. března 2018 v rámci dobročinného koncertu.

Cena Salvator je oceněním udělovaným již od roku 2003. Cílem projektu je poukázat na činy, které pomáhají a zachraňují životy. Celá akce je od svého počátku v organizačních rukou studentů Univerzity Tomáše Bati za finanční podpory Zlínského kraje. Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít u nominačních boxů a webu www.cenasalvator.cz.
Autor: Patrik Tomšů
Vložil/a: Radka Dohnalová