Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Spotřeba pro život
Obecně prospěšná společnost dTest pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, Českého telekomunikačního úřadu a poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olgy Sehnalové, MBA vyhlašuje Soutěž - Spotřeba pro život spočívající v tvorbě vzorového čísla spotřebitelského časopisu pro mládež, zaměřeného na testování výrobků a služeb. 

Soutěž je uvedena v přehledu soutěží a přehlídek, který schvaluje a ve svém věstníku vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Motto soutěže: Kdo chce nakupovat bezpečné a kvalitní výrobky či služby, měl by být schopný si k nim informace najít, ověřit a využít. 

Nosným tématem tohoto ročníku soutěže je: Spotřebitelé a poskytovatelé poštovních či přepravních služeb 


Jak soutež probíhá a kdo se muže zúcastnit?

Soutež je vypsána pro studenty gymnázií a středních škol, vyšších odborných škol a žáky odborných ucilišt, mohou se jí ale účastnit samostatně i studenti a žáci zapojení do ruzných forem mimoškolských odborných aktivit. Každý soutěžní kolektiv reprezentuje tříčlenný redakční tým a koordinátor z řad dospělých. Počet, věk a profesní zaměření konzultantu podmínky souteže neomezují.

Souteží se v tvorbě vzorového čísla spotřebitelského časopisu pro mládež zaměřeného na zpracování vlastních rozborů poznatků a zkušeností získaných v rámci vyhlášeného nosného tématu, včetně případného vypracování souvisejících testů výrobku či služeb. tématu, včetně případného vypracování souvisejících testů výrobku či služeb.

Více informací naleznete na adrese adrese www.sehnalova.cz/soutez a v přiloženém letáku. 


Autor:  
Vložil/a: Jana Cenková