Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Soutěže o ceny s projektem KPBI

Žáci a studenti se mohou stále zapojit do projektu Kraje pro bezpečný internet. V rámci vědomostního kvízu si mohou ověřit své znalosti a dovednosti z oblasti bezpečného chování na internetu a zároveň si zasoutěžit o hodnotné ceny. Věcné ceny, jako například xboxy, tablety, mobilní telefony, klávesnice, myši a knížky, soutěži věnovalo sdružení NIC.CZ a společnosti Microsoft a GORDIC.

Soutěžní kvíz je dostupný na www.KPBI.cz a soutěžit je možné do 31. října. 2017. Na samotný kvíz navazuje 9 e-learningových lekcí zaměřených na tuto problematiku, které mohou být využity pedagogy při vyučování.

Do IV. ročníku projektu Kraje pro bezpečný internet je v současné době zapojeno všech čtrnáct krajů ČR. Hlavní cílovou skupinou, kterou projekt aktivně oslovuje, jsou žáci a studenti základních a středních škol. Projekt je realizován pod záštitou Asociace krajů ČR a Národního centra kybernetické bezpečnosti. Hlavním cílem projektu je zvýšit informovanost o rizicích při pohybu v kyberprostoru, možnostech prevence a případné pomoci.

V rámci projektu jsou kromě e-learningových kurzů pro žáky a studenty, připraveny lekce pro učitele, rodiče a veřejnost, sociální pracovníky, seniory a policisty.


Autor: Časarová Lucie
Vložil/a: Radim Sukop