Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Soutěže, olympiády a přehlídky

Zde publikujeme informace o soutěžích, olympiádách, závodech i přeborech, které pro žáky, studenty či celé třídy a školy vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR nebo jiní vyhlašovatelé.

 • Kalendář soutěží 2018/2019

  12. 12. 2018, Radim Sukop

  Kalendář soutěží, olympiád a přehlídek pořádaných ve školním roce 2018/19 ve Zlínském kraji obsahuje kontaktní údaje organizátorů okresních a krajských kol, termíny konání a kontakt na odborného garanta jednotlivých soutěží, olympiád a přehlídek.
  »Celý článek«

 • Mezinárodní dětská a studentská grafická výtvarná soutěž Exlibris 2019

  29. 11. 2018, Radim Sukop

  Dům dětí a mládeže Český Krumlov vyhlašuje při konání sjezdu Spolku sběratelů a přátel Exlibris v roce 2019 v Českém Krumlově mezinárodní dětskou a studentskou grafickou výtvarnou soutěž na téma: Český Krumlov - Rožmberkové – stavby, řemesla a tradice.
  »Celý článek«

 • Vnímáme přítomnost, abychom ovlivnili budoucnost, literárni soutěž

  22. 11. 2018, Radka Dohnalová

  Nadace Jana Pivečky a Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín si dovolují Vás informovat a pozvat studenty Vaší školy k účasti na již XXIII. ročníku tradiční literární soutěže pořádané pod mottem: ”Vnímáme přítomnost, abychom ovlivnili budoucnost.” Po velmi dobré zkušenosti ve spolupráci na organizaci soutěže s Gymnáziem v Dubnici nad Váhom, znovu oslovujeme také střední školy v Trenčianském kraji Slovenské republiky. Máme za cíl vést a vychovávat mladé lidi ke vzájemnému poznání, komunikaci a navazování přátelských vztahů právě v příhraniční oblasti.
  »Celý článek«

 • Literární soutěž Hledání

  15. 11. 2018, Jana Cenková

  Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně vyhlašuje literární soutěž pro děti zlínského regionu od 6 do 15 let. Tentokrát na téma "DO SVĚTA NEJEN TATROVKOU".
  »Celý článek«

 • 27. ročník mezinárodní soutěže MISS RENETA 2019

  12. 11. 2018, Jana Cenková

  Střední škola Havířov-Prostřední Suchá vyzývají dívky ze středních škol k účasti ve 27. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol MISS RENETA 2019 Virtuální Proměny.
  »Celý článek«

 • Po stopách Jaroslava Foglara a Rychlých šípů

  9. 11. 2018, Jana Cenková

  Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana připravila v oddělení pro děti soutěž k 80. výročí vzniku Rychlých šípů. Jsi fanouškem Rychlých šípů? Vydej se s námi po stopách Jaroslava Foglara a legendárních komiksových hrdinů!
  »Celý článek«

 • Výtvarná soutěž pro děti do 10 let - Jak pejsek s kočičkou slavili Vánoce

  5. 11. 2018, Jana Cenková

  Spisovatel Josef Čapek napsal a nakreslil v jedné ze svých pohádek, co by si přáli jeho knižní hrdinové pejsek a kočička na Vánoce. A jak je to s ostatními pejsky a kočičkami? Jak ti slaví Vánoce a co by si přáli?
  »Celý článek«

 • 4. ročník celostátní soutěže v animované tvorbě dětí a mládeže Animág je tu!

  2. 11. 2018, Radka Dohnalová

  Animág přilákal desítky nadějných animátorů ze škol základních i středních, ZUŠ i kroužků. Nyní se můžete opět přidat, protože startujeme nový ročník: do uzávěrky 31. března 2019 můžete vymýšlet, kreslit, vystřihovat, modelovat a políčko po políčku snímat - až vznikne krátký animovaný film (max. 4 minuty). A bude-li mít nápad i výtvarný šmrnc – uvidí ho stovky diváků v kině i na Zlín Film Festivalu 2019.
  »Celý článek«

 • 16. celostátní přehlídka výtvarných prací dětí a mládeže Zlín 2019

  2. 11. 2018, Radka Dohnalová

  Vážení výtvarní pedagogové všech typů škol a mimoškolních zařízení. Srdečně vás zveme k účasti na 16. celostátní přehlídce výtvarných prací dětí a mládeže, která se koná v rámci 59. ročníku Zlínského filmového festivalu 2019.
  »Celý článek«

 • Ekonomická olympiáda

  1. 11. 2018, Radim Sukop

  Ekonomická olympiáda (EO) je celorepubliková soutěž ve znalostech z ekonomie a financí, která je určena studentkám a studentům středních škol. 3. ročník soutěže probíhá pod záštitou MŠMT. Přihlášení do školního kola je možné uskutečnit do 1. 12. 2018.
  »Celý článek«

 • SPEEDMAT - hodina, na kterou se žáci těší

  30. 10. 2018, Jana Cenková

  ​Matematická soutěž SPEEDMAT probíhá v počítačové učebně ve škole. Žáci mohou procvičovat učivo, ale nejvíce atraktivní je část testovací – soutěž o diplomy a trička.
  »Celý článek«

 • Valašské Meziříčí vyhlásilo výtvarnou soutěž s dopravní tématikou

  19. 10. 2018, Radka Dohnalová

  Nakresli rally nebo Nakresli nejvíce nebezpečné místo v dopravě ve vašem bydlišti či okolí. To jsou dvě témata výtvarné soutěže pro děti, mládež i dospělé, kterou společně vyhlásily Komise BESIP ve Valašském Meziříčí a Valašská rally. Uzávěrka soutěže je 28. února 2019.
  »Celý článek«

 • Soutěž "Navrhni projekt" a "EU4U" pro studenty středních škol

  4. 10. 2018, Jana Cenková

  V letošním roce probíhá již 7. ročník soutěže Navrhni projekt, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky. Soutěž je určená studentům středních škol a jejich pedagogům a jejím cílem je zábavnou formou podnítit zájem studentů o řešení problémových oblastí života ve svém okolí s možností využití evropských fondů. Úkolem studentů bude vytvořit projekt, který by v reálném životě mohl být financován z prostředků EU.
  »Celý článek«

 • Mistrovství světa ve florbalu 2018

  25. 9. 2018, Radim Sukop

  Vážení zástupci škol, jménem Českého florbalu bychom Vás rádi pozvali na Mistrovství světa ve florbalu 2018. Tuto nejvýznamnější sportovní akci roku v ČR budou od 1. do 9. prosince hostit O2 arena a Arena Sparta Podvinný mlýn v Praze.
  »Celý článek«

 • Literární soutěž Miroslava Kabely

  30. 8. 2018, Jana Cenková

  Město Valašské Meziříčí ve spolupráci s městskou knihovnou a výborem kultury vyhlašuje 20. ročník literární soutěže o nejlepší, dosud nezveřejněnou práci. Soutěž je určena občanům města i blízkého okolí a nese jméno spisovatele a čestného občana města Miroslava Kabely.
  »Celý článek«

 • 3. ročník Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti

  19. 7. 2018, Jana Cenková

  Stejně jako v minulém školním roce mají středoškoláci i letos možnost poměřit své znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti v rámci soutěže organizované Pracovní skupinou kybernetické bezpečnosti AFCEA a partnery.
  »Celý článek«

 • Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpečný internet

  12. 7. 2018, Radim Sukop

  I v letošním roce se mohou žákyně a žáci základních a středních škol ve Zlínském kraji zapojit do soutěže s projektem Kraje pro bezpečný internet a vyhrát hodnotné ceny! Soutěžní kvíz bude probíhat do konce října 2018.
  »Celý článek«

 • PeckaFilm 10

  21. 6. 2018, Radka Dohnalová

  Se začátkem školního roku začíná 10. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Těšíme se na obrázky, panoramata, prostorové objekty, krátká videa nebo animace na téma: „Dvě minuty v Jurském světě“. Uzávěrka přijímání prací je 30. 11. 2018. Přivítáme, když svou účast potvrdíte do konce září (není podmínkou).
  »Celý článek«

 • Promluv k světu bublinou!

  10. 5. 2018, Jana Cenková

  Komiksová soutěž Adry pro mladé od 12 do 26 let na témata kvalitní život, férová společnost, odpovědný rozvoj, naše planeta a bezpečný svět.
  »Celý článek«

 • Soutěž „Mladí designéři“

  2. 5. 2018, Jana Cenková

  Společnost ŠKODA AUTO pořádá již šestým rokem soutěž s názvem „Mladí designéři“. Jedná se o soutěž pro nejmladší školáky a jejím cílem je podpořit a motivovat kreativního ducha dětí.
  »Celý článek«

 • ANIMÁG Kroměříž 2018 odhalí kouzla nejmladších tvůrců animovaných filmečků

  2. 5. 2018, Jana Cenková

  Třetí ročník celostátní soutěže krátkých animovaných snímků Animág Kroměříž 2018 se chystá naplno čarovat v kině Nadsklepí v Kroměříži. Opět představí ty nejlepší snímky z celostátní soutěže animovaných filmů, které vytvořili nadějní animátoři ve věku 6 až 19 let.
  »Celý článek«

 • Středoškolák roku 2018

  25. 4. 2018, Jana Cenková

  Soutěž pro aktivní středoškoláky. Bude vybráno 65 nejlepších středoškoláků, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolníky.
  »Celý článek«

 • Soutěž ekologických projektů E.ON Energy Globe

  25. 4. 2018, Jana Cenková

  Už jenom pár dní zbývá na přihlašování projektů do slavnostního desátého ročníku soutěže E.ON Energy Globe. Soutěž oceňuje a zviditelňuje projekty i nápady, které šetří energii a chrání přírodu. Registrovat svůj projekt mohou jednotlivci, firmy i obce do 15. května. Vítěze čeká zasloužená publicita a hodnotné ceny od partnerů.
  »Celý článek«

 • Čeština je i můj jazyk

  19. 4. 2018, Jana Cenková

  4. ročník Jazykové a literární soutěže pro žáky základních a středních škol „Čeština je i můj jazyk“. Jde o tvůrčí soutěž zaměřenou na český jazyk jako prostředek k vzájemnému porozumění na téma Jaké je to být cizincem a nerozumět svému okolí.
  »Celý článek«

 • Kalendář soutěží 2017/2018

  12. 4. 2018, Radim Sukop

  Kalendář soutěží, olympiád a přehlídek pořádaných ve školním roce 2017/18 ve Zlínském kraji obsahuje kontaktní údaje organizátorů okresních a krajských kol, termíny konání a kontakt na odborného garanta jednotlivých soutěží, olympiád a přehlídek.
  »Celý článek«

 • Soutěž "Letem světem" pro rok 2018 ve znamení FOTOGRAFIE

  22. 3. 2018, Jana Cenková

  ​ZUŠ v Karolince vyhlašuje 3. ročník soutěže "Letem světem" pro rok 2018 ve znamení FOTOGRAFIE. Témata jsou Autoportrét a Rodina.
  »Celý článek«

 • Vyhodnocení matematické soutěže GJP a SOŠ Slavičín Víc hlav - víc rozumu

  14. 3. 2018, Jana Cenková

  Vyhodnocení 8. ročníku matematické soutěže "Víc hlav - víc rozumu" pořádané Gymnáziem Jana Pivečky a Střední odbornou školou Slavičín.
  »Celý článek«

 • Jeden příběh dvojím perem aneb Děti přetváří českou literaturu 2018

  8. 3. 2018, Jana Cenková

  ZŠ Vsetín zve žákyně a žáky 6. – 9. ročníků ZŠ a příslušného nižšího stupně víceletých gymnázií a studenty a studentky SŠ k účasti v literární soutěži.
  »Celý článek«

 • Studentský projekt Cena Salvator

  21. 2. 2018, Radka Dohnalová

  Studentský projekt Cena Salvator se pomalu blíží do cíle. Již příští měsíc udělí popatnácté ocenění za hrdinské činy, které někomu pomohly v nouzi či zachránily život. Nejprve však musí odstartovat hlasovací období, jež potrvá čtrnáct dní a pomůže vybrat nejstatečnější jedince a organizace ve Zlínském kraji.
  »Celý článek«

 • Země očima dětí a fantazie 2018

  21. 2. 2018, Jana Cenková

  Město Uherský Brod, Město Nové Mesto nad Váhom a Dům dětí a mládeže v Uherském Brodě vyhlašují v rámci celosvětové kampaně a oslav "Dne Země" 3. ročník výtvarné soutěže pro děti.
  »Celý článek«

 • Nasloucháme naší Zemi 2018

  21. 2. 2018, Jana Cenková

  ​Město Uherský Brod, Město Nové Mesto nad Váhom a Dům dětí a mládeže v Uherském Brodě vyhlašují v rámci celosvětové kampaně a oslav "Dne Země" 3. ročník literární soutěže pro děti.
  »Celý článek«

 • Soutěž Víc hlav - víc rozumu na Gymnáziu Jana Pivečky Slavičín

  16. 2. 2018, josef maryáš

  Pozvánka na logickou týmovou soutěž s netradičními matematickými úkoly pro žáky základních škol 8. a 9. tříd.
  »Celý článek«

 • Mladý moderátor 2018

  13. 2. 2018, Jana Galová

  Láká vaše žáky práce v rozhlase, televizi nebo na jevišti? Umí svým hlasem a svými nápady bavit spolužáky? Právě pro ně je určena soutěž Mladý moderátor, kterou pořádá Základní škola Slovanka v České Lípě. Hlavními porotci bude Vladimír Kebúžek z České televize nebo Luboš Xaver Veselý z Frekvence 1.
  »Celý článek«

 • Animág - uzávěrka se blíží

  9. 2. 2018, Radka Dohnalová

  Do uzávěrky 31. března 2018 můžete vymýšlet, kreslit, vystřihovat, modelovat a políčko po políčku snímat - až vznikne krátký animovaný film (max. 4 minuty)!
  »Celý článek«

 • Wolkrův Prostějov - Zlínský kraj

  7. 2. 2018, Radka Dohnalová

  Wolkrův Prostějov je přehlídka nejinspirativnějších vystoupení sólových recitátorů, recitačních souborů a divadel poezie v České republice. Soutěž je rozdělena do tří věkových kategorií - od ukončení 9. tř. ZŠ až po dospělé (horní věková hranice není stanovena). Přihlášky přijímá už jen okres Vsetín do 20. 2. 2018 a okres Uherské Hradiště do 27. 2. 2018.
  »Celý článek«

 • Školka plná dětí 2018

  31. 1. 2018, Jana Galová

  Letošní 16. ročník projektu výtvarné přehlídky a soutěže pro předškoláky „Školka plná dětí“ 2018 pořádá s Mateřskou školou Kampanova Hradec Králové Univerzita Hradec Králové, Statutární město Hradec Králové a Královéhradecký kraj. Záštitu nad projektem převzal děkan Pedagogické fakulty. Výtvarné práce zasílejte do 25. února 2018.
  »Celý článek«

 • Výtvarná soutěž „Putování dějinami s Cyrilem a Metodějem“

  24. 1. 2018, Radka Dohnalová

  U příležitosti letošních oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu Evropská kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje vyhlašuje v rámci projektu Cyrilometodějská tradice v novodobých československých dějinách výtvarnou soutěž „Putování dějinami s Cyrilem a Metodějem“. Termín pro doručení přihlášených prací: 18. 5. 2018.
  »Celý článek«

 • Literární soutěž Hledání

  12. 1. 2018, Jana Galová

  Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně vyhlašuje další ročník literární soutěže Hledání pro děti od 6 do 15 let. Tentokrát na téma "Já jsem tvůj člověk".
  »Celý článek«

 • 10. ročník soutěže Spotřeba pro život

  12. 1. 2018, Radovan Výsmek

  Soutěž je určena pro studentky a studenty středních škol, vyšších odborných škol a žákyně a žáky odborných učilišť, mohou se jí ale účastnit samostatně i studenti a žáci zapojení do různých forem mimoškolských odborných aktivit. Soutěží se v tvorbě vzorového čísla spotřebitelského časopisu pro mládež. Vzorová čísla časopisů zasílejte do 15. 5. 2018.
  »Celý článek«

 • Blíží se uzávěrka soutěže Můj první milion

  10. 1. 2018, Jana Galová

  Máš nápad, který by ti mohl vydělat tvůj první milion? Potřebuješ poradit a nakopnout? Přihlaš se do soutěže a buď o krok blíž tvému úspěchu! Stačí se zaregistrovat a poslat podnikatelský záměr do 31. ledna.
  »Celý článek«

 • XXII. ročník literární soutěže Gymnázia Jana Pivečky a Nadace Jana Pivečky, termín uzávěrky 31. leden

  9. 1. 2018, josef maryáš

  Nadace Jana Pivečky a Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín si dovolují Vás informovat a pozvat studenty Vaší školy k účasti na již XXII. ročníku tradiční literární soutěže pořádané pod mottem:”Vnímáme přítomnost, abychom ovlivnili budoucnost.”
  »Celý článek«

 • Miss Opravdová krása – MissOK 2018

  5. 1. 2018, Jana Galová

  ​Pátý ročník soutěže pro střední školy se v letošním roce rozšiřuje z Olomouckého kraje na celou Moravu. Nejedná se pouze o klasickou soutěž krásy, ale jde o koncept, který zapojuje žáky středních škol do všech oblastí přípravy. Tento koncept autoři nazývají „školy samy sobě". Přihlašování na MissOK 2018 bylo spuštěno 18. 12. 2017, castingy se uskuteční koncem ledna 2018 ve vybraných prostorách v Olomouci, Brně a Zlíně.
  »Celý článek«

 • Tisková zpráva o průběhu krajského finále Kvízu PLUS

  3. 1. 2018, Radim Sukop

  Krajské finále soutěže zaměřené na bezpečné chování na internetu se dne 13. 12. 2017 opět uskutečnilo na krajském úřadě ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Holešovský talent 2018

  2. 1. 2018, Radka Dohnalová

  Předveď svůj talent ať je jakýkoliv a to v prvním kole, které se uskuteční 10. února ve společenské hale SVČ p.o. Holešov.
  »Celý článek«

 • Dívka roku 2018

  2. 1. 2018, Radka Dohnalová

  Dívka roku je celostátní soutěž pro dívky 13 – 15 let, jde o ojedinělou akci v České republice tohoto typu a této věkové kategorie. V soutěži převažuje snaha po výchovných aspektech nad snahami pro uplatnění dívek v oblasti modelingu a show byznysu.
  »Celý článek«

 • Juniorský maraton – Běžíme pro Evropu 2018

  19. 12. 2017, Radovan Výsmek

  Juniorský maraton je největší běžeckou akcí pro střední školy v České republice. Běží se formou štafety desetičlenných družstev složených ze středoškolských studentů, kteří společně zdolávají trať klasického maratonu, tedy 42,195 km. Možnost registrace až do startu daného semifinálového závodu: 17. 4. 2018 Zlín (Náměstí Míru).
  »Celý článek«

 • PÍŠU POVÍDKY, PÍŠU BÁSNĚ...

  18. 12. 2017, Radka Dohnalová

  Pomalu se blíží uzávěrka dětské literární soutěže PÍŠU POVÍDKY, PÍŠU BÁSNĚ... , příspěvky přijímáme do 15.ledna 2018
  »Celý článek«

 • Soutěž "Navrhni projekt" pro studenty středních škol

  29. 11. 2017, Jana Galová

  Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky pořádá soutěž s názvem "Navrhni projekt". Soutěž je určena studentům středních škol, jejím cílem je zábavnou formou podnítit zájem studentů o řešení problémových oblastí života ve svém okolí s možností využití evropských fondů. Úkolem studentů bude vytvořit projekt, který by v reálném životě mohl být financován z prostředků EU.
  »Celý článek«

 • Geologická olympiáda

  23. 11. 2017, Jana Galová

  Masarykova univerzita ve spolupráci s Českou geologickou službou, Univerzitou Karlovou a Asociací muzeí a galerií ČR letos opět vyhlašuje celostátní soutěž Geologická olympiáda, jejímž cílem je podpořit rozvíjení znalostí v geologických oborech a zároveň vyhledávat a podporovat talenty v tomto oboru.
  »Celý článek«

 • Studentská žurnalistická soutěž s Diary

  20. 11. 2017, Jana Galová

  ​Internetový magazín DiaryoftheWinners.cz vyhlašuje první ročník Soutěže s Diary o tablet, která se bude konat od listopadu do března.
  »Celý článek«

 • Krajský přebor deskových her Rummikub a Cortex

  18. 11. 2017, Radka Dohnalová

  18. listopadu se koná krajský přebor deskových her Rummikub a Cortex
  »Celý článek«

 • 31. ročník celostátní soutěže Mladý zahrádkář 2018

  15. 11. 2017, Radovan Výsmek

  Český zahrádkářský svaz pořádá již 31. ročník celostátní soutěže MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ (Věstník MŠMT, kategorie C). V této soutěži je zapojena a hodnocena i kategorie středních škol.
  »Celý článek«

 • Literární soutěž pro středoškolské studenty Zlínského kraje

  14. 11. 2017, Jana Galová

  Klub UNESCO Kroměříž a Gymnázium Kroměříž u příležitosti významných výročí našich národních dějin (1848, 1918, 1948, 1968), ale i k připomenutí zápisu Zahrad a Arcibiskupského zámku na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO a 135. výročí založení Gymnázia Kroměříž vyhlašují literární soutěž pro středoškolské studenty Zlínského kraje "Osudové osmičky na konci letopočtu".
  »Celý článek«

 • Miss Reneta 2018

  13. 11. 2017, Jana Galová

  Střední škola Havířov-Prostřední Suchá a partneři vyzývají dívky ze středních škol k účasti ve 26. ročníku mezinárodní soutěže studentek středních škol Miss Reneta 2018. Podmínkou účasti je navštěvovat ve školním roce 2017/2018 libovolný ročník některé z různých typů středních škol bez omezení země a regionu.
  »Celý článek«

 • Víš, s kým bydlíš?

  8. 11. 2017, Radka Dohnalová

  Stále je možné se přihlásit na přírodovědnou soutěž "Víš s kým bydlíš?", která se bude konat v muzeu zámku Kinských ve Valašském Meziříčí ve dnech 14. - 17. 11. 2017.
  »Celý článek«

 • Odstartoval další ročník mezinárodního projektu Kniha je kamarád

  6. 11. 2017, Radka Dohnalová

  Začátkem listopadu 2017 odstartoval další ročník mezinárodního projektu Kniha je kamarád, který je již tradičně pořádán pod záštitou Obce spisovatelů České republiky.
  »Celý článek«

 • Výtvarná soutěž: Můj nejmilejší vánoční dárek

  3. 11. 2017, Radka Dohnalová

  Píšete tajně dopisy Ježíškovi? A už se vám některé z přání splnilo? Namalujte z vánočních dárků ten nejhezčí a nejoblíbenější, anebo takový, který byste si přáli dostat. Obrázek přineste nebo pošlete do zlínské knihovny nejpozději do 28. listopadu 2017.
  »Celý článek«

 • Animág Kroměříž 2018

  2. 11. 2017, Jana Galová

  Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž pořádá 3. ročník celostátní soutěže v animované tvorbě žáků (ve věku 6-19 let). Uzávěrka soutěže je 31. března 2018.
  »Celý článek«

 • Pozvánka na Ekonomickou olympiádu

  25. 10. 2017, Radim Sukop

  Ekonomická olympiáda (EO) je celorepubliková soutěž ve znalostech z ekonomie a financí, která je určena studentkám a studentům středních škol. Soutěž probíhá pod záštitou MŠMT. Přihlášení do školního kola je možné do 1.12.2017.
  »Celý článek«

 • Talentová soutěž žáků základních škol v psaní na PC

  20. 10. 2017, Jana Galová

  Obchodní akademie T. Bati a VOŠE Zlín, nám. TGM 3669, Zlín zve na Talentovou soutěž žáků základních škol v psaní na PC, která proběhne v rámci Dne otevřených dveří v pátek 24. listopadu 2017 od 09:30 h.
  »Celý článek«

 • Píšu povídky, píšu básně... tentokrát ze zvířecí říše

  20. 10. 2017, Radka Dohnalová

  I letos Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15 let.
  »Celý článek«

 • Soutěž: PeckaFilm 9!

  20. 10. 2017, Radka Dohnalová

  Soutěž je určena všem základním školám, Domům dětí a mládeže a dětským kroužkům Uherskohradišťska. Soutěžní tým s nejvyšším počtem hlasů ve veřejném internetovém hlasování získává pro celou školu (její stupeň) filmovou projekci zdarma.
  »Celý článek«

 • Zlínský vorvaň 2017

  13. 10. 2017, Radka Dohnalová

  Již XVIII. ročník mezinárodní soutěže žáků základních škol v netradičních sportovních disciplínách „Zlínský vorvaň" se uskuteční 22. listopadu 2017 ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Soutěž Can you speak business English?

  10. 10. 2017, Radim Sukop

  Zveme Vás a Vaše žáky na 3. ročník soutěže pro žáky SOŠ v anglickém jazyce odborného zaměření (ekonomika, práce v kanceláři, IT, obchodní korespondence, hotelnictví, podnikání).
  »Celý článek«

 • Startuje další ročník soutěže Můj první milion

  4. 10. 2017, Jana Galová

  V pořadí již 11. ročník soutěže Můj první milion startuje tradičně 1. října 2017. Přihlašovat se mohou všichni podnikaví lidé, kteří si chtějí splnit svůj sen a rozjet vlastní byznys. Soutěž pořádá Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s partnery.
  »Celý článek«

 • Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě

  18. 9. 2017, Jana Galová

  Město Otrokovice ve spolupráci s Nadačním fondem Jana Antonína Bati pořádá literární soutěž "Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě" při příležitosti 120. výročí narození Jana Antonína Bati a jako doprovodný program konference se stejným názvem. Uzávěrka soutěže je 22. prosince 2017.
  »Celý článek«

 • Mladí designéři 2017: budoucnost aut očima dětí

  5. 9. 2017, Jana Galová

  Společnost ŠKODA AUTO pořádá již pátým rokem výtvarnou soutěž s názvem „Mladí designéři“. Jedná se o soutěž pro ty nejmladší školáky a jejím cílem je podpořit a motivovat kreativního ducha dětí.
  »Celý článek«

 • Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti

  30. 8. 2017, Jana Galová

  Od 10. září se mohou studenti ve věku 14-20 let zapojit do celorepublikové soutěže v kybernetické bezpečnosti. Soutěžící budou v tříkolové soutěži řešit individuální osvětové otázky z kybernetické bezpečnosti a individuální bezpečnostní úlohy.
  »Celý článek«