Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Soutěže, olympiády a přehlídky

Zde publikujeme informace o soutěžích, olympiádách, závodech i přeborech, které pro žáky, studenty či celé třídy a školy vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR nebo jiní vyhlašovatelé.

 • Soutěže o ceny s projektem KPBI

  12. 10. 2017, Radim Sukop

  Žáci a studenti se mohou stále zapojit do projektu Kraje pro bezpečný internet. V rámci vědomostního kvízu si mohou ověřit své znalosti a dovednosti z oblasti bezpečného chování na internetu a zároveň si zasoutěžit o hodnotné ceny.
  »Celý článek«

 • Soutěž Can you speak business English?

  10. 10. 2017, Radim Sukop

  Zveme Vás a Vaše žáky na 3. ročník soutěže pro žáky SOŠ v anglickém jazyce odborného zaměření (ekonomika, práce v kanceláři, IT, obchodní korespondence, hotelnictví, podnikání).
  »Celý článek«

 • Startuje další ročník soutěže Můj první milion

  4. 10. 2017, Jana Galová

  V pořadí již 11. ročník soutěže Můj první milion startuje tradičně 1. října 2017. Přihlašovat se mohou všichni podnikaví lidé, kteří si chtějí splnit svůj sen a rozjet vlastní byznys. Soutěž pořádá Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s partnery.
  »Celý článek«

 • Zlínský vorvaň 2017

  13. 10. 2017, Radka Dohnalová

  Již XVIII. ročník mezinárodní soutěže žáků základních škol v netradičních sportovních disciplínách „Zlínský vorvaň" se uskuteční 22. listopadu 2017 ve Zlíně.
  »Celý článek«

 • Kalendář soutěží 2017/2018

  12. 10. 2017, Petra Marková

  Kalendář soutěží pořádáných ve Zlínském kraji ve školním roce 2017/18 obsahující kontaktní údaje organizátorů a termíny konání.
  »Celý článek«

 • Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě

  18. 9. 2017, Jana Galová

  Město Otrokovice ve spolupráci s Nadačním fondem Jana Antonína Bati pořádá literární soutěž "Budování baťovských továren a měst v Československu a ve světě" při příležitosti 120. výročí narození Jana Antonína Bati a jako doprovodný program konference se stejným názvem. Uzávěrka soutěže je 22. prosince 2017.
  »Celý článek«

 • Mladí designéři 2017: budoucnost aut očima dětí

  5. 9. 2017, Jana Galová

  Společnost ŠKODA AUTO pořádá již pátým rokem výtvarnou soutěž s názvem „Mladí designéři“. Jedná se o soutěž pro ty nejmladší školáky a jejím cílem je podpořit a motivovat kreativního ducha dětí.
  »Celý článek«

 • Středoškolská soutěž v kybernetické bezpečnosti

  30. 8. 2017, Jana Galová

  Od 10. září se mohou studenti ve věku 14-20 let zapojit do celorepublikové soutěže v kybernetické bezpečnosti. Soutěžící budou v tříkolové soutěži řešit individuální osvětové otázky z kybernetické bezpečnosti a individuální bezpečnostní úlohy.
  »Celý článek«