Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Řekni sportu ano
​Sportujete rádi? Jste tým či jednotlivec? V rámci projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS), vyhlašuje odbor komunikace Ministerstva obrany ČR novou soutěž pro žáky základních a studenty středních škol s názvem „Řekni sportu ano“.

Natočte video ze své sportovní aktivity spolu s vyjádřením, co pro Vás sport znamená a zašlete ho do 12. května 2017 prostřednictvím úložiště na adresu zitar@army.cz. Video nesmí přesáhnout 5 minut a musí být v jednom z formátů avi, mp4, mov resp. mpeg.

Výherci, kteří budou vybráni, čeká ocenění v pondělí 5. června 2017 v prostorách Ministerstva obrany spolu s malým občerstvením. Poté proběhne společný přesun na stadion Juliska v Praze 6 – Podbabě na atletický Memoriál Josefa Odložila. Po závodech na výherce čeká setkání s úspěšnými sportovci ASC Dukla.

Vyhlašovatelem soutěže je Ministerstvo obrany České republiky. Kritéria pro hodnocení videí je originalita, vtip a zábavnost. Mohou se zapojit, jak sportovní kluby, tak jednotlivci. Výherní videa vybere komise složená ze zástupců Ministerstva obrany a ASC Dukla. Maximální počet výherců je 30.Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková