Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Miss Opravdová krása – MissOK 2018
​Pátý ročník soutěže pro střední školy se v letošním roce rozšiřuje z Olomouckého kraje na celou Moravu. Nejedná se pouze o klasickou soutěž krásy, ale jde o koncept, který zapojuje žáky středních škol do všech oblastí přípravy. Tento koncept autoři nazývají „školy samy sobě". Přihlašování na MissOK 2018 bylo spuštěno 18. 12. 2017 přes přihlašovací formulář na www.missok.cz. Castingy se uskuteční koncem ledna 2018 ve vybraných prostorách v Olomouci, Brně a Zlíně. 

Do projektu se mohou zapojit žáci službových a kreativních oborů a využít tak své teoretické znalosti, zdokonalit se ve svých dovednostech. Projekt přináší žákům možnost předvést své znalosti a dovednosti a především získat nové zkušenosti. 

Koncept spočívá v tom, že se žáci vybraných škol v rámci své praxe aktivně zapojují do příprav a realizace celého průběhu soutěže a pod dohledem profesionálního týmu tak utváří jeho konečnou podobu. Vybraní talentovaní žáci také předvedou své nadání při kulturním programu semifinálových večerů a galavečera.

Castingy se budou konat koncem ledna 2018 v nákupních centrech v Olomouci, Brně a Zlíně. Semifinálové večery proběhnou v měsíci březnu a finálový slavnostní galavečer se poté uskuteční v červnu 2018. Na castingu organizátoři rádi přivítají kromě uchazeček o korunku krásy i talentované žáky, kteří by chtěli účinkovat v kulturním programu galavečera.

Více informací a pravidla soutěže si můžete přečíst na webu www.missok.cz.

Kontakt:
Roman Štěpánek
ředitel soutěže
tel. 724 105 527
e-mail: stepanek@rpsc.czAutor:  
Vložil/a: Jana Galová