Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Píšu povídky, píšu básně ... tentokrát na téma Labyrint světa, Komenský a ráj knížek

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15ti let. Jaké by to bylo, kdyby místo paní učitelky/pana učitele vešel do třídy Jan Ámos Komenský? Jak by vypadala má škola snů? Ideální školní den? Jaké by to bylo být učitelem/učitelkou? Úsměvné perličky ze školní lavice? Jak by měl vypadat nejlepší učitel/učitelka? Můj nejlepší/nejhorší zážitek ze školy.

Těšíme se na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita... nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně.


Mladé autory prosíme, své příspěvky nezapomeňte podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště.


Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

Uzávěrka soutěže je 17. ledna 2020.

Práce můžete doručit na flashce, elektronicky: detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu: oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště. Zaslané práce nevracíme.

Práce vybrané porotou postupují do krajského kola, ty nejlepší budou oceněny v červnu 2020 při festivalu Hradišťské sluníčko.

Účastník soutěže souhlasí s tím, že jeho práce může být zveřejněna, případné fotografie budou sloužit k propagaci knihovny.


 Píšu povídky PLAKÁT 2020.pdf

Autor: Dětské oddělení KBBB Uherské Hradiště
Vložil/a: Jana Cenková