Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Hraj o výlet snů s Benzinou
​Kreativní soutěž „Hraj o výlet snů s Benzinou" je určena pro dětské domovy. Účastníci budou moci vyhrát zážitkový víkendový výlet pro všechny děti a rekonstrukci domova v hodnotě až 100 000 Kč.


V čem soutěž spočívá?

Pro účast v soutěži stačí do 30. 6. na soutěžní web www.benzinapomaha.cz nahrát fotografii či video zachycující jakýkoliv umělecký výtvor (video, obrázek, fotografie, ruční výtvor atd.) vytvořený dětmi z dětského domova na téma „Dětský domov budoucnosti". Čím více výtvorů domov pošle, tím větší má šanci na výhru. Veřejnost následně pomocí hlasování vybere pět dětských domovů, které postoupí do finále. Z těch odborná porota na konci srpna vybere tři výherce.

Co se může vyhrát?

První umístění pojedou na sportovní víkendový výlet s Benzinou 16.–17. 9. 2017 (ubytování a strava je v ceně) a navíc vyhrají i rekonstrukci prostor nebo vybavení svého dětského domova v hodnotě až 100 000 Kč. Druzí dostanou poukazy na sportovní vybavení do e-shopu Sportobchod.cz v hodnotě 40 000 Kč a třetí obdrží poukazy do e-shopu Knihy.ABZ.cz v hodnotě 20 000 Kč.

Veškeré další informace jsou k dispozici na webu www.benzinapomaha.czv přiložených pravidlech a plakátu k soutěži.Autor:  
Vložil/a: Jana Vodáková