Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
5. ročník soutěže Hejtmanův pohár

​Přihlaste se do soutěže Hejtmanův pohár, ve které spolu zápolí jednotlivé školy a jejich žáci ve zdolávání tzv. opičí dráhy. Zapojit se mohou všechny základní školy a nižší ročníky víceletých gymnázií z každého kraje České republiky.


Je odstartováno, další ročník Hejtmanova poháru je tady! V 5. ročníku se mohou žáci 1. - 9. tříd, pro které je soutěž určena, těšit především na novou opičí dráhu pro první i druhý stupeň. Body budou získávat i za další soutěžní úkoly v podobě tzv. Hejtmanských výzev, které budou plnit nejen při tělocviku, ale třeba i při hudební výchově.

Co vítězné školy této soutěže vyhrají? 

Nejúspěšnější škola kraje získá finanční odměnu 10 000 korun a originální Hejtmanův pohár, druhá a třetí škola obdrží poukaz na nákup sportovního vybavení v hodnotě 4 000, respektive 1 000 korun.

A jaká je správná strategie pro cestu k vítězství? 

Školám doporučujeme sledovat termíny, protože včasné přihlášení, nahrání fotek a splnění dalších úkolů je příležitostí získat body navíc, které na konci mohou mít rozhodující roli. Čím aktivnější škola bude, tím má větší šanci na výhru!

Soutěž trvá od 20. prosince 2018 do 30. dubna 2019.

Informace o soutěži, včetně pravidel, přihlášení a propozic naleznete na webových stránkách www.hejtmanuvpohar.cz, případně na stránkách Asociace amatérských sportů ČR, z. s.


Autor: Zuzana Válková
Vložil/a: Jana Cenková