PeckaFilm: Trollí megakoncert

27. srpen 2020
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Městská kina Uherské Hradiště
PeckaFilm: Trollí megakoncert

Se začátkem školního roku 2020/21 vyhlašují Městská kina již 12. kolo dětské kreativní soutěže PeckaFilm. Soutěž je určena všem základním školám, Domům dětí a dětským kroužkům Slovácka.

Úkolem soutěžících bude tentokrát představit svou třídu a kamarády v kůži trollů. Jinak úspěšná vakcína proti koroně totiž způsobí, že se člověk na jeden den promění v trolly posedlé hudbou. Zda to budou rappeři, hip-hopeři, pop-stars nebo punkáči mají děti nakreslit, vyrobit modely nebo mohou přímo se spolužáky natočit vlastní hudební klip!

Odměnou pro vítěze soutěže bude akční kamera, volné vstupenky do kina a sady kreativních potřeb. Vítězný tým navíc získá projekci pro celou školu (její stupeň) zdarma.

Tato kreativní soutěž dává dětem možnost projevit svůj talent, srovnat své síly s jinými týmy a získat tak motivaci pro další práci, která může být přínosem také v budoucím profesním životě. Budeme rádi, pokud se také pokusíte s žáky vytvořit krátké video. Lákadlem je výhra akční kamery!

Přijímání prací: 1. 9. – 30. 11. 2020

Vyhlášení vítězů spojené s vernisáží se bude konat v sále kina Hvězda 8. 1. 2021 v 16:30. Podrobné informace a pravidla soutěže najdete na webových stránkách. Pojďte do toho s námi!