Panelová diskuze odborníků ke kyberkriminalitě a kyberbezpečnosti

28. červenec 2020
Prevence rizikového chování
Autor/ka článku: Lucie Kosová
Panelová diskuze odborníků ke kyberkriminalitě a kyberbezpečnosti

V pondělí 5. října 2020 se uskuteční v budově MV (Nad Štolou 3, Praha 7), panelová diskuse odborníků k problematice kyberkriminality a kyberbezpečnosti. Nad panelovou diskusí převzal záštitu ministr vnitra ČR a panelová diskuse je součástí „Festivalu bezpečného internetu 2020“.

Prvního panelu na téma „Efektivita kyberprevence“ se mimo jiné zúčastní ředitel odboru prevence kriminality MV Michal Barbořík, dále Kamil Kopecký (projekt E-bezpečí), Lucie Kosová (NÚKIB) nebo Martin Kožíšek (CZ.NIC). Policii ČR budou v diskusi zastupovat Said Urban (NCOZ) a Ondřej Moravčík (policejní prezídium).

Druhého panelu na téma „Nové trendy v kyberbezpečnosti a kyberkriminalitě“ se zúčastní za Policii ČR Václav Písecký společně s Pavlem Schwainerem, Úřad vlády ČR bude zastupovat Jan Míča, MŠMT  Stanislav Volčík, a mezi panelisty bude např. i koordinátorka projektu Kraje pro bezpečný internet Lucie Časarová.

Přihlašování na panelovou diskusi, kterou pořádá odbor prevence kriminality MV společně s NÚKIB a která je pro účastníky zcela zdarma, je možné na přiloženém odkaze:

https://fbifest.cz/panelova-diskuze-pro-pracovniky-prevence-efektivita-kyberprevence/