Oznámení o zrušení plánovaných setkání Pedagogických kabinetů IKAP

2. červen 2020
Sborovna IKAP II
Autor/ka článku: Jarmila Minaříková
Oznámení o zrušení plánovaných setkání Pedagogických kabinetů IKAP

Na základě rozhodnutí Řídícího orgánu MŠMT ČR „vzhledem k současné situaci (nedostupnost cílové skupiny) a opatření proti šíření koronaviru“ neproběhnou již žádná plánovaná setkání Pedagogických kabinetů v projektu IKAP.

Vážená paní učitelko, vážený pane učiteli,

dovolte mi, abych Vás i touto cestou informovala, že na základě rozhodnutí Řídícího orgánu MŠMT ČR „vzhledem k současné situaci (nedostupnost cílové skupiny) a opatření proti šíření koronaviru“ neproběhnou již žádná plánovaná setkání připravovaná v rámci realizace klíčové aktivity KA 4.1 Pedagogické kabinety v projektu „Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje“ (IKAP). Realizátorem klíčové aktivity byla z pověření Zlínského kraje Střední průmyslová škola a obchodní akademie Uherský Brod. Projekt bude ukončen v plánovaném termínu 31.8.2020.

Vážení a milí, kolegyně a kolegové,

dovolte mi, abych Vám za všechny, kteří se na realizaci několika desítek pedagogických setkání v průběhu téměř dvou let aktivně podíleli, poděkovala. Poděkovala za nádhernou součinnost, vzájemné sdílení příkladů dobré praxe a vzájemné obohacování se v oblasti profesní i lidské. Věřím, že „kabinetní energie blízkosti a souznění“ se i po ukončení tohoto projektu v našem kraji neztratí a to dobré a vzdělanosti přínosné bude nadále, třeba v jiných formách, pokračovat.

 

S úctou a přáním klidných dnů ve zdraví

Jarmila Minaříková,

za projektovou skupinu klíčové aktivity Pedagogické kabinety