Obchodní akademie Zlín opět pomáhá pohybem aneb Puštík pro onkologii

19. duben 2022
Nejzajímavější školní projekty
Autor/ka článku: Radka Stuchlíková
Obchodní akademie Zlín opět pomáhá pohybem aneb Puštík pro onkologii

Letošní projekt Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín „Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii“ navazuje na úspěšného loňského „puštíka“, s nímž studenti, zaměstnanci i přátelé školy celkem našlapali přes 130 000 km a přivedli tak k pohybu zhruba 3 000 lidí napříč generacemi. Navíc tím přispěli částkou 94 000 Kč na zvířata v ZOO Zlín.

Letos bude akce kratší, od 11. do 30. 4. 2022, ale údernější. Přihlášeno je již 11 středních škol Zlínského kraje, které mezi sebou sice soupeří, ale zároveň jdou k vysněnému vrcholu společně.  Účastníci jsou vždy přihlášeni do bezplatné verze aplikace Strava, která zaznamenává kilometry absolvované během či chůzí se statusem „run“.

„Vyšlapaný“ finanční dar ve výši 8 000 Kč bude věnován prostřednictvím školy ZOO Zlín a veškeré finance získané nad tento rámec připadnou Komplexnímu onkologickému centru Zlín. 

Každý úspěch začíná odhodláním to zkusit, a proto věřte, že jakýkoliv pokus o běh bude lepší než žádný. Těšíme se na vaše kilometry a děkujeme, že do toho s námi JDETE zase.