Nejinspirativnější středoškolský časopis

16. prosinec 2020
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Václav Brůžek
Nejinspirativnější středoškolský časopis

Odborový svaz novinářů a pracovníků médií ČR vyhlašuje již tradiční soutěž Nejinspirativnější středoškolský časopis. OSN a PM ČR byl založen v roce 2009 a je organizací zastupující zájmy především aktivních novinářů pracujících pro veřejnoprávní i privátní rozhlasové i televizní stanice, celostátní, regionální i místní tisk.

Hlavním smyslem činnosti je podpora práce novinářů ve smyslu přístupu k informacím, vzdělávání, ale i hájení nároků pracovníků v médiích v pracovně právních vztazích. Také proto podporují aktivity těch, kteří se teprve do světa médií chystají vstoupit a pro školní rok 2020/2021 připravili již dvanáctý ročník soutěže Nejinspirativnější středoškolský časopis.

Tato soutěž je určena pro časopisy vycházející na středních školách. Soutěžit můžete ve třech kategoriích – tištěný časopis, E-časopis a poezie.

Pokud budete v této věci potřebovat doplňující informace, jsme připraveni zodpovědět veškeré Vaše dotazy na adrese studentsky.casopis@seznam.cz.

Uzávěrka přihlášek je 10. února 2021.

Vyhlášení deseti semifinalistů kategorie tištěný časopis a vyhlášení tří finalistů kategorie E-časopis proběhne 20. března 2021. Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne 14. května 2021.

Více informací naleznete na webových stránkách Odborového svazu novinářů.