Moonshot pro učitele, 23. března

18. březen 2021
Webináře
Autor/ka článku: Národní pedagogický institut ČR
Moonshot pro učitele, 23. března

Zveme Vás na virtuální konferenci o budoucnosti vzdělávání, která se koná 23. března v 9:30. Dopolední část Moonshot by Aspen CE konference, kterou pořádá Národní pedagogický institut ČR. Podpora práce učitelů a ředitelů pohledem pěti špičkových odborníků. Konference je zdarma a bez registrace!

23. března 2021. 9.30. On-line

Dopolední část virtuální konference o budoucnosti vzdělávání nabídne přednášky pětice mezinárodně uznávaných expertů na vzdělávání. Naše hosty vybrali a debatu s nimi moderují garanti Národního pedagogického institutu ČR. Necháme se inspirovat v pěti zásadních tematických oblastech, kterými se NPI zabývá. Řešit budeme mimo jiné digitalizaci ve vzdělávání a podporu managementu škol a nebo budoucnost odborného vzdělávání v celoevropském kontextu. Po skončení konference budou videa se záznamy vystoupení našich řečníku nadále k dispozici on-line ke zpětnému shlédnutí.

Program

09:30 Školní poradenské služby

10:00 Rozvoj a podpora managementu škol

10:30 Budoucnost skills a odborného vzdělávání

11:00 Digitalizace ve vzdělávání

11:30 Rozvoj kurikula

12:00 Rozloučení a závěr dopolední části

14:00 odpolední část MOONSHOT BY ASPEN CE

16:00 Závěr

Proč?
Naše budoucnost i konkurenceschopnost je pevně spjatá s kvalitou a modernizací vzdělávacích systémů. Posláním NPI ČR je pomáhat rozvoji vzdělávání – podávat školám pomocnou ruku a nastavovat s nimi rozvoj kariérového, pedagogicko-psychologického i výchovného poradenství. Školám a pedagogům nabízíme metodickou podporu, vzdělávání pedagogických pracovníků a podporu strategického řízení ve školách. Součástí našeho poslání je i iniciování celospolečenských debat o budoucnosti vzdělávání. A právě konference jako je Moonshot je k tomuto neopakovatelnou příležitostí.

Co?
Témata, která jsme na dopolední část Moonshot pro učitele připravili, jsou klíčové oblasti rozvoje vzdělávání. Hosty vybrali a debatu s nimi moderují garanti NPI ČR. Debatovat se bude mimo jiné o digitalizaci ve vzdělávání, podpoře managementu škol a nebo budoucnosti odborného vzdělávání v celoevropském kontextu.

Kdy?
V úterý 23. března od 9:30.  Těšíme se, že se k nám online připojíte a budete u debaty o budoucnosti vzdělávání.  Akce bude pokračovat odpoledním blokem (14:00) pro všechny, pro které je vzdělávání důležitým tématem. Těšit se můžete nejen na experty na vzdělávání, ale i na zástupce státní správy, byznysu a neziskového sektoru. Více o odpolední části Moonshot by Aspen CE, Budoucnost vzdělávání najdete ZDE.

Jak?
Na dopolední část Moonshot pro učitele není třeba žádné registrace. Účast na konferenci je zdarma. Anglicky mluvené přednášky našich hostů budou vybaveny českým překladem. Po skončení konference budou videa na stránkách stále k dispozici k přehrání.