Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Týden vzdělávání dospělých ve Zlínském kraji 2013: Efektivní propagace dalšího vzdělávání"

logo_tvd.jpg
 
Týden vzdělávání dospělých ve Zlínském kraji 2013

Dne 14. 11. 2013 se uskuteční  ve Zlíně seminář ke vzdělávání dospělých. Na programu této již tradiční akce budou aktuální informace z oblasti vzdělávání dospělých a rozvoje lidských zdrojů. Těšit se můžete na zajímavé příspěvky, workshop a možnost sdílet názory, informace a zkušenosti, tentokrát na téma "Efektivní propagace dalšího vzdělávání".
Letošní ročník bude obohacen o nový rozměr. Díky projektu „Lidské zdroje – bohatství Bílých Karpat“, který Zlínský kraj realizuje ve spolupráci s Trenčianským samosprávným krajem (TSK) se semináře aktivně zúčastní zástupci Krajského úřadu TSK a slovenských vzdělávacích institucí.
Místem konání semináře je přednáškový sál B v nově zrekonstruované 15. budově Baťova institutu ve Zlíně. Program akce se nyní finalizuje. Podrobné informace najdete na tomto portálu v posledním říjnovém týdnu.
Seminář realizujeme ve spolupráci s krajským zastoupením Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, o. s. společností Marlin, s. r. o.
Již je možné se přihlašovat! Využijte on-line registraci na portálu Sofia.
Program semináře ke stažení zde: TVD 2013_Program.docxTVD 2013_Program.docx
Těšíme se na Vás!
Kontaktní osoba: Martina Navrátilová, Odbor školství, mládeže a sportu KÚZK, e-mail:  martina.navratilova@kr-zlinsky.cz, tel: 577 043 740
 
color.jpg

Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová