Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Preventivní programy škol a školských zařízení (MPP) Zlínského kraje ve školním roce 2011/2012 a vyhodnocení roku 2010/2011
​Škola si preventivní program zpracovává podle svých potřeb a možností tak, aby byly dětem poskytnuty všechny informace o sociálně patologických jevech. Program je prostředkem k tomu, aby se zlepšilo sociální klima ve školách a předešlo se výskytu rizikového chování.
 
Preventivní program zpracovává školní metodik prevence ve spolupráci s pedagogickým sborem a vedením školy. Podléhá kontrole České školní inspekce. Je průběžně vyhodnocován a závěrečné hodnocení je součásti výroční zprávy o činnosti školy.
 
Celkem bylo odevzdáno 255 hodnocení, nových přišlo na Odbor školství, mládeže a sportu a metodiků prevence v pedagogicko psychologických poradnách 250.
 
Program odevzdaly všechny základní školy z okresu Kroměříž a většina neúplných základních škol v okrese Kroměříž a všechny střední školy tohoto okresu. Pochvalu si mimo Kroměříže zaslouží i okres Vsetín. Vyhodnocení preventivního programu tam odevzdaly všechny střední školy a většina základních škol.
 
PhDr. Jarmila Peterková, krajská školská koordinátorka prevence

 

MPP 2011_2012.xlsMPP 2011_2012.xls

Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová