Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Ocenění školních metodiků prevence 2016
​​Slavnostní ocenění školních metodiků prevence se letos uskutečnilo v Baťově vile ve Zlíně dne 24. 5. 2016 za účasti PaedDr. Petra Navrátila radního pro oblast školství, mládeže a sportu, Ing. Ladislava Kryštofa radního pro oblast kultury a cestovního ruchu a PhDr. Stanislava Minaříka, vedoucího odboru školství, mládeže a sportu.
 
Oceněno bylo celkem 18 školních metodiků prevence, kteří prevenci ve své škole věnovali nejvíce času, uspořádali nejvíce kvalitních aktivit a celkově se zasloužili o vytvoření bezpečné a vstřícné školy. Školy, která bude naslouchat a pomáhat dětem s jejich problémy, zapojovat ostatní pedagogy do preventivních aktivit a bude vstřícná k rodičům. Takové školy, která nejlépe naplňuje jimi připravený preventivní program školy.
 
Odbor školství, mládeže a sportu ve spolupráci s metodičkami prevence z Krajské pedagogicko-psychologické poradny a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Zlín vybral 18 nejlepších školních metodiků prevence. Při výběru oceněných se přihlíželo ke kvalitě preventivních programů, délce praxe a dalším preventivním aktivitám, které mimo svou hlavní pracovní náplň školní metodici prevence na svých školách realizují.
 
Ocenění obdrželi
Mgr. Nicol Darmovzalová, ZŠ Jana Bezděka, Martinice
Mgr. Ivona Kratochvílová, ZŠ Prusinovice
Mgr. Dana Uhrová, ZŠ Zlín, Kvítková
Mgr. Ondřej Plaček, ZŠ Zlín, Slovenská
Mgr. Hana Krajčová, ZŠ Fryšták
Mgr. Kateřina Janků, ZŠ Uherský Brod, Mariánské nám.
Mgr. Milana Matyášová, ZŠ Staré Město, Komenského 1720
Mgr. Alan Navrátil, ZŠ Staré Město, Komenského 1720
Mgr. Veronika Mičolová, ZŠ Sedmikráska o.p.s.
Mgr. Jana Malinová, Gymnázium Uherské Hradiště
Mgr. Petr Machala, Gymnázium Uherské Hradiště
Mgr. Kateřina Kozlová, Gymnázium Otrokovice
Mgr. Jarmila Marciánová, Tauferova SOŠ veterinární KM
Mgr. Jana Vašinová, SŠ hotelová a služeb KM
Mgr. Kateřina Haganová, MG, SZŠ a VOŠ zdrav. Vsetín
Bc. Miroslava Bartoňová, SUPŠ Val. Meziříčí
Mgr. Roman Petružela, ZŠ a MŠ Val. Meziříčí
Mgr. Lenka Habartová, ZŠ speciální a praktická Uh. Brod
 
Práci školních metodiků prevence ocenil i radní ZK PaedDr. Petr Navrátil: „Jsem rád, že jsme se zde společně sešli, abychom ocenili kvalitní preventivní práci školních metodiků. Tímto oceněním projevujeme uznání jejich zodpovědné práci, kterou ve školách vykonávají. Opakovaně tvrdím, že kvalitní a do své práce zapálený metodik školní prevence je pro každou školu tím pravým pokladem a škola by si jej za to měla vážit a vytvářet mu podmínky pro jeho práci," uvedl radní Petr Navrátil, který má ve své gesci oblast školství, mládeže a sportu. Petr Navrátil oceněným preventistům poděkoval za jejich práci a popřál jim hodně elánu do další činnosti.
 
IMG_6272.jpg
    Foto: Jiří Balát

 

 

Autor: Šárka Kostková
Vložil/a: Martina Němcová