Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Preventivní programy škol a školských zařízení (MPP) Zlínského kraje ve školním roce 2012/2013 a vyhodnocení roku 2011/2012
​Preventivní program zpracovávají všechny školy ve spolupráci s vedením školy a pedagogickým sborem tak, aby bylo naplněno poslání školy: kvalitní sociální klima, spokojení žáci i učitelé v bezpečném, motivujícím prostředí.
 
Preventivní programy jsou každoročně vyhodnocovány a podléhají kontrole České školní inspekce. Celkem bylo odesláno na Odbor školství, mládeže a sportu krajského úřadu Zlínského kraje a metodičkám prevence v Krajské pedagogicko psychologické poradně Zlín 264 programů, ze kterých se bude vybírat 16 nejlepších. Nový školní rok a práci metodiků prevence reprezentuje 262 programů.
 
Program odevzdaly všechny základní školy z okresu Kroměříž a většina neúplných základních škol v okrese Kroměříž a všechny střední školy okresu Vsetín.
 
V přiložené tabulce najdete aktuální seznam školních metodiků prevence a informace o zaslání preventivního programu školy.
PhDr. Jarmila Peterková, krajská školská koordinátorka prevence
Preventivní programy škol a ŠZ ZK ve školním roce 2012_2013 a vyhodnocení roku 2011_2012.xlsxPreventivní programy škol a ŠZ ZK ve školním roce 2012_2013 a vyhodnocení roku 2011_2012.xlsx
 
Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová