Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
VET Fest – Veletrh odborných dovedností

VET Fest je celodenní akce určená především základním a středním odborným školám, ale i široké veřejnosti. Proběhne v Praze v úterý 15. října 2019. Součástí bude prostor pro stánky partnerských institucí a doprovodný program s prezentacemi odborných škol, absolventů zahraničních odborných stáží a diskuzemi o odborném vzdělávání.


Cíle akce

Cílem VET Festu je představit širokou škálu odborných dovedností žáků středních odborných škol a učilišť, informovat o významu mezinárodní spolupráce pro odborné vzdělávání, inovace a zaměstnanost a inspirovat potenciální zájemce ke studiu na odborné škole a k výjezdu na zahraniční odbornou stáž. Na akci budou své dovednosti a zkušenosti ze zahraniční mobility prezentovat žáci a pracovníci škol zapojených do programu Erasmus+.

pozvánka_VET Fest_ZŠ.jpg

Registrace na VET Fest (pro skupiny větší než 10 osob) níže.

Prosíme o výběr preferovaného času Vaší návštěvy. Upozorňujeme, že v případě velkého počtu přihlášených ve stejném čase může být Váš čas návštěvy změněn. V takovém případě Vás budeme kontaktovat.

Podrobný program celé akce bude průběžně aktualizován na stránce DZS v sekci Projekty mobility osob - odborné vzdělávání.

*Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Děkujeme Vám za Vaši registraci!

UPOZORNĚNÍ: ČAS NÁVŠTĚVY V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH JE PRO SKUPINY JIŽ PLNĚ OBSAZEN. 

Místo konání
Vnitroblock, Tusarova 791/31, Praha 7 - Holešovice
Začátek akce: 15. 10. 2019 09:00
Konec akce: 15. 10. 2019 15:00
Kapacita: 300


Kontakt: eva.teysslerova@dzs.czwww.naerasmusplus.cz
Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová