Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
VET Fest – Veletrh odborných dovedností

VET Fest je celodenní akce určená především základním a středním odborným školám, ale i široké veřejnosti. Proběhne v Praze v úterý 15. října 2019. Součástí bude prostor pro stánky partnerských institucí a doprovodný program s prezentacemi odborných škol, absolventů zahraničních odborných stáží a diskuzemi o odborném vzdělávání.


Cíle akce

Cílem VET Festu je představit širokou škálu odborných dovedností žáků středních odborných škol a učilišť, informovat o významu mezinárodní spolupráce pro odborné vzdělávání, inovace a zaměstnanost a inspirovat potenciální zájemce ke studiu na odborné škole a k výjezdu na zahraniční odbornou stáž. Na akci budou své dovednosti a zkušenosti ze zahraniční mobility prezentovat žáci a pracovníci škol zapojených do programu Erasmus+.


Jak se zapojit

Máte-li zájem aktivně se do VET Festu zapojit, vyplňte do 31. května online registraci na stránkách programu Erasmus+ s návrhem, jak byste chtěli vaše studijní obory ve spojení s programem Erasmus+ na akci představit. Nejzajímavější návrhy zařadíme do programu akce a finančně podpoříme jejich realizaci.


Kritéria výběru organizací jsou:

■ zapojení do programu Erasmus+

■ prezentovaný obor

■ atraktivita návrhu pro návštěvníky veletrhu

■ možnost zapojení návštěvníků

■ dostatečné personální zajištění prezentace

■ propagace akce na webových stránkách instituce.


Kontakt: eva.teysslerova@dzs.czwww.naerasmusplus.cz


vetfest.jpg


Autor:  
Vložil/a: Martina Němcová