Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Archiv projektu Positive Integration of Roma Communities in our Schools

​Úvodní text podsekce

 • Fondy EHP

  22. 11. 2019, Martina Němcová

  Fondy EHP podporují studijní pobyty a projektovou spolupráci s Norskem, Islandem a Lichtenštejnskem. V programu Vzdělávání jsou nyní vyhlášeny výzvy v oblastech: institucionální spolupráce, mobility, odborné vzdělávání a příprava, inkluzivní vzdělávání. Termíny pro příjem žádostí jsou stanoveny dle oblasti projektu na únor/březen 2020.
  »Celý článek«

 • Certifikáty kvality pro projekty ze Zlínského kraje

  21. 11. 2019, Martina Němcová

  Úspěšní koordinátoři mezinárodních projektů eTwinning převzali od zástupců Národního podpůrného střediska pro eTwinning ocenění ve formě Certifikátu kvality (Quality Label). Mezi nimi bylo i několik škol ze Zlínského kraje.
  »Celý článek«

 • Kde hledat inspiraci a partnery při tvorbě mezinárodních projektů

  13. 9. 2018, Martina Němcová

  Téma a partner – to jsou základní předpoklady úspěšně zpracovaného mezinárodního projektu. Kam však jít pro inspiraci a kde hledat zahraniční partnery? Vyzkoušejte naše tipy.
  »Celý článek«

 • Do Německa na zkušenou! - bezplatná prezentace pro žákyně a žáky SŠ o jejich možnostech v Německu

  11. 9. 2019, Martina Němcová

  Havní myšlenka projektu Česko-německého fóra mládeže „Do Německa na zkušenou! – Versuch´s mal in Deutschland!“ je informovat co nejvíce mladých lidí v České republice o jejich možnostech v Německu.
  »Celý článek«

 • AFS Mezikulturní programy

  11. 9. 2019, Martina Němcová

  AFS nabízí studium v zahraničí po dobu 3 či 6 měsíců nebo celého školního roku. Zaměřuje se nejen na studium v Evropě a v Severní Americe, ale také v Asii a Oceánii, Střední Americe, Jižní Americe nebo nejnověji i studium v Africe.
  »Celý článek«

 • Program podpory odborných praxí v Německu

  22. 11. 2019, Martina Němcová

  Program umožňuje žákyním a žákům středních odborných škol a studentkám a studentům vyšších odborných škol absolvovat praxi ve firmách, dílnách, vzdělávacích zařízeních či v institucích veřejné správy v sousední zemi. Příjem žádostí o financování odborné praxe na 2. nebo 3. čtvrtletí 2020 probíhá do 31. 12. 2019.
  »Celý článek«

 • Česko-německý fond budoucnosti podporuje školní praxe

  11. 9. 2019, Martina Němcová

  Školní partnerství, roční studijní pobyty, odborné praxe, spolupráce mateřských škol, sportovní a kulturní aktivity ve volném čase. Nejbližší termín pro podání žádosti: 31. 12. 2019.
  »Celý článek«

 • CEI - Středoevropská iniciativa

  11. 9. 2019, Martina Němcová

  ​​Středoevropská iniciativa podporuje přenos know-how a dobré praxe z členských do nečlenských zemí EU. Příjem žádostí do Výzvy pro rok 2019 byl již ukončen. Výzva pro rok 2020 zatím nebyla vyhlášena.
  »Celý článek«