Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Výběrová řízení na členy krajských a oblastních kabinetů

Národní institut pro další vzdělávání vyhlašuje v termínu od 10. ledna do 31. března 2019 výběrová řízení na pozice členů oblastních kabinetů Český jazyk a literatura, Matematika a její aplikace a Informatika a ICT, kteří budou zároveň působit i v příslušném krajském kabinetu. Každý kabinet bude složen ze zástupců kraje a zástupců územně příslušných oblastí.

Hledáme aktivní učitele 1. a 2. stupně ZŠ, učitele středních škol s daným zaměřením a zástupce školního poradenského pracoviště ve všech regionech ČR.

Uchazeči na pozici člena krajského/oblastního kabinetu budou mít možnost:

  • podílet se na plánu rozvoje příslušné vzdělávací oblasti a její koncepci,
  • získávat nejnovější znalosti a dovednosti využitelné při výuce v příslušné vzdělávací oblasti,
  • získat ucelený informační zdroj o dané vzdělávací oblasti, odbornou profesní oporu a přehlednou inspiraci, ověřené podklady a informace.

Více informací zde https://www.nidv.cz/sypo/273-aktuality/1749-vyberova-rizeni-na-cleny-krajskych-a-oblastnich-kabinetu.

 

Přihlášky a další informace:

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Zlínském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Kroměřížsko, Uherskohradišťsko, Zlínsko, Vsetínsko.


Případné dotazy zodpoví:

Mgr. Ivan Kovář, odborný krajský metodik projektu SYPO

mob. 770 171 680


Autor:
Vložil/a: Jana Cenková