Literární soutěž Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Dobré zprávy

11. říjen 2022
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Jana Cenková
Literární soutěž Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Dobré zprávy

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti vyhlašuje literární soutěž pro děti do 15ti let Píšu povídky, píšu básně… tentokrát na téma Dobré zprávy!

Dobré zprávy z Česka i ze světa…  Inspirativní rozhovor…  Svět bez špatných zpráv…  Dobré zprávy změní špatný den…  Dlouho očekávaná zpráva…  Pozitivní / inspirativní událost…  Moje úspěchy…  Pohádkové zpravodajství…  Dobrá zpráva, pohádky existují!  Přišel mi dopis!

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana se těsí na vaše bajky, pohádky, fejetony, povídky, básničky, pověsti, komiksy, příběhy vymyšlené či skutečné, cení se originalita… nejvíce však 3 strany textu nebo 3 básně.

Mladé autory prosíme, aby své příspěvky nezapomněli podepsat, uvést třídu, školu, věk a adresu bydliště. Zasláním příspěvku dávají děti i jejich rodiče souhlas ke zveřejnění a dalšímu publikování textu. Práce, která je již jednou přihlášena do soutěže, se nesmí zúčastnit soutěže v žádném dalším ročníku ani jiné literární soutěže.

Práce můžete doručit na flashce, elektronicky na e-mail detske@knihovnabbb.cz, poštou na adresu oddělení pro děti KBBB, Velehradská 714, 686 01 Uherské Hradiště.

Zaslané práce nevracíme, uzávěrka soutěže je 13. ledna 2023. Práce vybrané porotou postupují do krajského kola. Ty nejlepší budou oceněny v červnu 2023 v rámci festivalu Hradišťské sluníčko.