Letní dílna eTwinning ve spojení s projektem Scientix

9. červen 2022
Přírodní vědy
Autor/ka článku: Dům zahraniční spolupráce
Letní dílna eTwinning ve spojení s projektem Scientix

Letní dílna se koná ve Zlíně ve dnech 17. – 19. 8. 2022  a je určena učitelkám a učitelům STEM předmětů (chemie, biologie, matematika a fyzika) na ZŠ a SŠ. Čekají vás rozmanité workshopy zaměřené nejen na přírodovědné předměty, ale i na eTwinningové projekty, a to včetně praktických rad, jak projekt založit a jak ho následně začlenit do výuky.

Také v letošním roce připravuje Dům zahraniční spolupráce (DZS) pro všechny zájemce o přírodovědné předměty a online mezinárodní spolupráci Letní dílnu. Tentokrát ve spolupráci s Fakultou technologickou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a v novém formátu: kombinaci programů Scientix a eTwinning. Více o programech na stránkách DZS v odkazech.

Rádi byste poznali nové kolegyně a kolegy? Máte zájem si s nimi vyměnit zkušenosti a vzájemně se inspirovat? Zajímají vás informace od odborníků ze světa STEM (science, technology, engineering a mathematics – věda, technologie, technika a matematika)? Pak je Letní dílna ideální akcí pro vás. Čekají vás rozmanité workshopy zaměřené nejen na přírodovědné předměty, ale i na eTwinningové projekty, a to včetně praktických rad, jak projekt založit a jak ho následně začlenit do výuky.

Zveme všechny zájemce z řad učitelek a učitelů STEM předmětů (chemie, biologie, matematika a fyzika), kteří učí ve školách zapsaných v Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT.

  • Místo konání: Fakulta technologická Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně
  • Termín konání: 17.-19. srpna 2022

Podmínky účasti

Letní dílna je hrazena z prostředků DZS (školení, ubytování, strava), účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Účast je nutná po celou dobu konání akce, pozdější příjezd či dřívější odjezd nejsou možné – je potřeba absolvovat celý program.

Kapacita letní dílny je omezená a program nabitý. Neváhejte a registrujte se co nejdříve.