Kyberdítě a jeho sítě, 27. 10. 2021

4. říjen 2021
Webináře
Autor článku: RVP
Kyberdítě a jeho sítě, 27. 10. 2021

Praktická doporučení jak vstoupit do světa dnešních dětí, jak se jim přiblížit a také jak nastavit zdravé hranice  nabídnou lektorky Bc. Ida Pencová, Mgr. Viktória Zemanová z Hope4Kids na webináři Kyberdítě a jeho sítě, který bude probíhat živě  od 20:00 do 21:00 hodin 27. října 2021.

Dnešní doba je charakteristická rychlými změnami, což prohlubuje neporozumění mezi generacemi. Vidíme, že děti nám unikají do prostředí virtuálního světa a klademe si otázky: Jaká aktuální rizika hrozí dětem při používání internetu? Jaké nástroje mohou pomoci nastavit hranice v používání médií? Jaká je zdravá míra trávení času dětí na internetu?

Lektoři Bc. Ida PencováMgr. Viktória Zemanová

Vysíláme živě  27. 10. 2021,  20:00–21:00

Na tyto i další praktické otázky odpoví lektorky webináře, které jsou zároveň zkušenými lektorkami preventivních programů na školách.

Webinář je ZDARMA.

Co potřebujete k účasti na online setkání?

  • počítač připojený na internet
  • bedničky nebo sluchátka

Vstup do místnosti se otevře zhruba 15 minut před začátkem na této stránce. Pokud budete na stránce čekat, prosíme, zkuste občas obnovit stránku (zmáčkněte klávesu F5).

Potvrzení o účasti
Podmínkou získání potvrzení o účasti na webináři je přihlášení k vašemu účtu na Metodickém portálu RVP.CZ před vstupem do živého vysílání a účast na webináři v délce alespoň 45 minut. Pokud nemáte účet, zaregistrovat se můžete na portálu RVP.cz. Při splnění těchto podmínek bude po skončení webináře potvrzení o účasti dostupné ke stažení na stránce konkrétního webináře. Potvrzení je možné si stáhnout i zpětně, avšak nejdříve u webinářů, které probíhaly od května 2021. Za zhlédnutí záznamu webináře se potvrzení o účasti nevystavuje.