Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Zlínský kraj ve 32. týdnu

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Festivaly, slavnosti, gastronomické akce i zábava pro rodiny s dětmi – takový je Zlínský kraj.
Základní informace o akci
Datum:  7. 8. 2017  - 13. 8. 2017
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Luhačovice hostí další ročník houslové Akademie Václava Hudečka. Ve středu 9. a ve čtvrtek se 10. srpna v místním divadle uskuteční absolventské koncerty, v pátek 11. srpna program zakončí Galakoncert. Začátky jsou vždy v 19:30.

Ve čtvrtek 10. srpna v Lázních Leopoldov na Uherskohradišťsku pořádají Zábavné odpoledne pro děti plné soutěží s hostem z pohádky, Kačulí a Símou. Program začne v 15:00, návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej, dětské tetování, skákací hrad nebo balonky plněné heliem. Vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

V pátek 11. srpna se v Planetáriu Uherský Brod uskuteční přednáška Rostislava Rajchla na téma Zajímavosti letní oblohy. Začátek je v 19:00, vstupné je 30 Kč.

V hvězdárně ve Valašském Meziříčí se můžete 12. srpna od 21:30 zapojit do Meziříčské noci  padajících hvězd a pozorovat meteorické roje na obloze.. www.astrovm.cz .

Rekreační areál Kamínka Roštín na Kroměřížsku zvou v pátek 11. a v soboru 12. srpna na 22. ročník Slavností piva. Kromě mnoha druhů pěnivého nápoje nabídnou i koncerty a zábavu.

V Napajedlech se v pátek a sobotu uskuteční už 17. setkání folklórních souborů tří národopisných oblastí Slovácka, Valašska a Hané nazvané Moravské chodníčky. Více k programu na www.vychodni-morava.cz/akce/121729/.

O víkendu 12. a 13. srpna ožije Archeoskanzen Modrá u Uherského Hradiště dvanáctým ročníkem historického festivalu spojeného s velkomoravskou bitvou "Veligrad 2017, Boj o hradiště." Během soboty a neděle se mohou návštěvníci vrátit do doby Velké Moravy. Připraven bude bohatý doprovodný program s ukázkami řemesel, bojové ukázky, lukostřelba, dobové tržiště, soutěže pro děti i dospělé a mnoho dalších. Vrcholem sobotního i nedělního programu bude rekonstrukce bitvy. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121415/.

V sobotu 12. srpna zažije skanzen v Rožnově pod Radhoštěm 28. Valašské folkrockování. Zahrají například Hana a Petr Ulrychovi a skupina Javory Beat, Szidi Tobias & band nebo 4TET s Jiřím Kornem. Začátek v 17:00, více na www.vychodni-morava.cz/akce/121421/.

V neděli 13. srpna zahraje v Luhačovicích v rámci pravidelných Kolonádních koncertů Dechová hudba Dolněmčanka. Začátek je v 16:00.

Zámek ve Zlíně ožije v neděli koncertem country-pop-bluegrassové kapely Jak´s Band. Začátek je v 16:30, vstup je zdarma.

Další nabídku akcí naleznete na www.vychodni-morava.cz.