Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Cimrman, Pavlásek, zdravé stravování i fotografická výstava

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Plný života je Zlínský kraj těchto dnů. Pro trávení volného času nabízí spoustu lákadel a tipů.
Základní informace o akci
Datum:  13. 1. 2018  - 13. 1. 2018
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci
Plný života je Zlínský kraj těchto dnů. Pro trávení volného času nabízí spoustu lákadel a tipů.

Až do čtvrtka 25. ledna je možné navštívit ve zlínské Alternativě výstavu Návštěvy ve Zlíně/Gottwaldově. Fotografiemi a dobovými dokumenty představuje pestrou paletu návštěvníků města v průběhu 20. století.

Ve středu 17. ledna zve od 17:00 Městská knihovna Bystřice pod Hostýnem na přednášku Zmizelí a zapomenutí aneb Židé v Bystřici pod Hostýnem. Vstupné je dobrovolné.

Ve čtvrtek 18. ledna se bude od 18:00 v Knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti besedovat na téma Írán – Sedm barev Persie. Znalcem této země je Robert Bazika.

V pátek 19. ledna vystoupí v Ostrožské Nové Vsi na Uherskohradišťsku herec Lukáš Pavlásek se svou One-man show. Program ve Společenském sále začne v 19:00, vstupné stojí 250 Kč.

V Klubu Maják v Bojkovicích na Zlínsku se půjde v pátek na Vraždu v salonním kupé, divadelní detektivní hru z pera geniálního myslitele Járy Cimrmana, kterou ve svém volném čase nazkoušel divadelní spolek „Divadlo nahodilých ochotníků" (DNO) z Vizovic. Začátek je v 19:00.

Kino Nadsklepí Kroměříž zve v sobotu 20. ledna na záznam představení Bolšoj balet – Zkrocení zlé ženy. Začátek je v 17:00.

Panský dvůr Kunovice bude v sobotu dějištěm kurzu zdravého stravování aneb Jídlem ke zdraví a kráse. Pro účastníky bude od 13:00 do 18:00 připravena teorie zdravého stravování, nebude chybět ukázka tradičních i netradičních potravin a ochutnávka. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/124773

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně zve na výstavu Ozdoby ze slámy. Pořádaná je u příležitosti 85. narozenin Františka Zusky a je průřezem jeho celoživotního díla. Výstava je přístupná do 28. února.