Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Estonské dny, Halloween a outdoorové filmy

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Každá den dává na výběr z mnoha akcí, každý den může být jiný a jedinečný právě ve Zlínském kraji.
Základní informace o akci
Datum:  6. 11. 2017  - 6. 11. 2017
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Od pondělí 6. do pátku 10. listopadu se uskuteční Estonské dny v Kroměříži. Nejmenšímu ze států Pobaltí se bude věnovat obsáhlý program, více na http://www.sehnalova.cz/estonske-dny.asp.

Ve středu 8. listopadu začne v Muzeu Jana Amose Komenského Uherský Brod výstava originálů vzácných velkomoravských nálezů. Navštívit ji bude možné až do neděle 12. listopadu.

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana Uherské Hradiště pořádá ve středu 8. listopadu besedu s názvem Migrační krize a její dopad na EU. Začátek je v 17:00, vstup je zdarma.

Od čtvrtka 9. do neděle 12. listopadu se uskuteční Mezinárodní festival outdoorových filmů ve Zlíně. K vidění budou filmy z mnoha koutů světa zaměřené na extrémní sporty a cestopisy. Součástí programu jsou také besedy se zajímavými cestovateli. Více na www.vychodni-morava.cz/akce/121210/mezinarodni-festival-outdoorovych-filmu-ve-zline.

Masarykova veřejná knihovna Vsetín zve ve čtvrtek na besedu se spisovatelkou Petrou Hůlovou. Začátek je v 17:00.

V pátek 10. listopadu pořádá Středisko volného času Včelín v Bystřici pod Hostýnem akci Halloween. Začátek je v 18:00, připravené budou strašidelné hry, vaření halloweenských specialit, stezka odvahy a řada dalších věcí. Přihlásit se a získat další informace lze na e-mailu: svcvcelin@centrum.cz, nebo na tel. 731 162 816, 731 403 998, do středy 8. listopadu.

Planetárium Uherský Brod zve v pátek na přednášku Rostislava Rajchla na téma 100 let astronomie. Začátek je v 19:00.

V sobotu 11. listopadu se chystá v Kině Hvězda Uherské Hradiště zábavné a poučné představení Michal Nesvadba: Michal k snídani. Začátek je v 10:00.

Filmový uzel Zlín pořádá v sobotu 11. a v neděli 12. listopadu workshop Vytvoř si vlastní film. Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let. V sobotu i v neděli se program uskuteční od 12:00 do 17:00. Více na https://filmovyuzel.cz/programy/workshopy-animace/.

V neděli 12. listopadu rozezní Kongresové centrum ve Zlíně koncert Avion Big Band a hosté. Začátek je v 17:00, více informací na www.avionbigband.cz.