Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Den otevřených dveří v Knihovně Bedřicha Beneše Buchlovana

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, oddělení pro děti, zve v pátek 25. května 2018 od 10.00 do 12.00 všechny rodiče s dětmi na Den otevřených dveří s možností registrace dětí do šesti let zdarma. Těšit se můžete na výstavku knih pro děti a o dětech, nabídku cizojazyčných knih a seznamy literatury vhodné pro ty úplně nejmenší, na leporela i audioknihy...
Základní informace o akci
Datum:  25. 5. 2018  - 25. 5. 2018
Místo:  Uherské Hradiště
Pořadatel:  Knihovna BBB
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, oddělení pro děti, zve v pátek 25. května 2018 od 10.00 do 12.00 všechny rodiče s dětmi na Den otevřených dveří s možností registrace dětí do šesti let zdarma. Těšit se můžete na výstavku knih pro děti a o dětech, nabídku cizojazyčných knih a seznamy literatury vhodné pro ty úplně nejmenší, na leporela i audioknihy... Den otevřených dveří pořádáme v rámci projektu Bookstart - S knížkou do života, který odstartoval i  v Uherském Hradišti - na děti narozené v roce 2018 čeká při vítání občánků dárkový balíček s pozvánkou do knihovny a nabídkou bezplatného členství.

"Cílem projektu je probudit v dětech zájem o knihy a čtení, chceme, aby rodiče pochopili význam knih pro rozvoj dítěte a jeho budoucnost. Vždyť jednou z nejdůležitějších věcí, jež můžeme udělat pro své děti od nejútlejšího věku, je věnovat jim svůj čas a strávit jej společně nad knihou (prohlížením, čtením, povídáním či zpíváním)."