Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Zlín přivítá evropský festival věnovaný legendární silnici Route 66

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Město Zlín bude hostit II. evropský festival věnovaný legendární americké Route 66, který pořádá Česká asociace Route 66. Uskuteční se od 10. do 12. srpna v prostorách Baťova institutu.
Základní informace o akci
Datum:  10. 8. 2018  - 12. 8. 2018
Místo:  14|15 Baťův institut
Pořadatel:  Centrála cestovního ruchu Východní Moravy
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Evropské setkání fanoušků nejslavnější silnice světa přímo navazuje na mnohaletou tradici celoamerických festivalů Route 66, které se každoročně konají  vždy v některém z měst na staré šestašedesátce. Jedná se o mimořádně oblíbené akce, kterých se účastní obrovské množství návštěvníků z celé Ameriky.

„Program festivalu nabídne pravou americkou car show,  přehlídku unikátních či speciálních amerických motorek, celou řadu besed, přednášek, filmových projekcí, koncertů a mnoho dalších atrakcí," prohlásil za pořadatele Zdeněk Jurásek, prezident České asociace Route 66.

Hlavní hvězdou hudební části Evropského festivalu Route 66, bude jednoznačně slavná rocková skupina Ten Years After, jejíž celosvětovou popularitu nastartovalo nezapomenutelné vystoupení na festivalu Woodstock v roce 1969.

Program festivalu je pro návštěvníky zcela zdarma, včetně koncertu Ten Years After. Více na www.route66festival.eu a www.facebook.com/route66festival.eu.