Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Zlínský kraj zve na Bulharské dny, Pohádkový zámek i Lukostřelecký den

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Zajímavé akce ve Zlínském kraji v 15. týdnu.
Základní informace o akci
Datum:  9. 4. 2018  - 15. 4. 2018
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Od pondělí 9. do pátku 13. dubna zažije Kroměříž Bulharské dny. Tato země je plná památek, pláží, vysokých hor a výborné kuchyně. Program nabídne celou řadu akcí.

Ve středu 11. dubna zve Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně od 17:00 na Třešňové týdny, autorské čtení spisovatele, básníka a výtvarníka Jaroslava Kovandy, který představí svou novou knihu. Při psaní o hrůzách fašismu a komunismu ve Zlíně vycházel z archivních materiálů.

Ve čtvrtek 12. dubna se v Turistickém centru Velehrad u Uherského Hradiště uskuteční beseda s Jiřím Jilíkem a Bořkem Žižlavským nad knihou Muž, který viděl démona. Začátek je v 18:00.

V pátek 13. dubna zve Dům kultury Kroměříž na již devátou Orientální show, začátek je 18:30. Nabídne přehlídku orientálních tanečních stylů, tanečního umění, ladnost, ženskou krásu a krásu kostýmů.

V sobotu 14. dubna otevře novou turistickou sezonu zámek v Holešově. Zve od 15:00 do 19:00 na akci Pohádkový zámek, která se bude pohádkovými postavičkami jen hemžit.

Areál Jízdy králů Kunovice bude v sobotu dějištěm Lukostřeleckého dne. Od 13:00 do 17:00 bude možné si vyzkoušet pod vedením zkušených trenérů a instruktorů tento atraktivní sport.

Centrum odborné přípravy technické Kroměříž zve v sobotu od 9:00 do 12:00 na Akva trhy. Návštěvníci budou moci nakoupit exotické druhy akvarijních rybiček, rostlin, techniku, povykládat s chovateli a dozvědět se spoustu užitečných rad k chovu jednotlivých druhů či o akvaristické problematice.

O víkendu 14. a dubna bude možné si ve Filmovém uzlu Zlín vytvořit vlastní krátký animovaný snímek pod vedením zkušených lektorů. Workshopy probíhají v plně vybavené výtvarné dílně s několika animačními stoly. Animační dílnu můžete navštívit v sobotu i v neděli od 10:00 do 17:00. Více na https://filmovyuzel.cz/programy/workshopy-animace/.