Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Velvyslanec Španělského království otevře první výstavu v nové Galerii 125

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
V pátek 6. září navštíví Základní uměleckou školu Uherské Hradiště velvyslanec Španělského království J. E. Ángel Lossada Torres-Quevedo. Za jeho účasti budou v 17 hodin slavnostně otevřeny výstavní prostory ve škole s názvem Galerie 125.
Základní informace o akci
Datum:  3. 9. 2019  - 30. 9. 2019
Místo:  ZUŠ Uherské Hradiště
Pořadatel:  ZUŠ Uherské Hradiště
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

V pátek 6. září navštíví Základní uměleckou školu Uherské Hradiště velvyslanec Španělského království J. E. Ángel Lossada Torres-Quevedo. Za jeho účasti budou v 17 hodin slavnostně otevřeny výstavní prostory ve škole s názvem Galerie 125. První výstavu s názvem „Objekty a nová okna" zde bude mít bývalý ředitel školy Stanislav Nemrava, o jehož výtvarnou práci projevil v minulosti pan velvyslanec zájem a která se stala prvním impulsem jeho návštěvy Uh. Hradiště.

Na vernisáži zazní zhudebněné texty slovenského básníka Jozefa Leikerta a Andaluská romance od Pabla de Sarasate v podání Jiřího Pospíchala za klavírního doprovodu Magdaleny Koišové. Termín této návštěvy byl naplánován také s ohledem na probíhající Slavnosti vína, kromě návštěvy ZUŠ má velvyslanec v plánu pobesedovat se studenty a pedagogy místního gymnázia, připraveno je také jeho přijetí starostou města na radnici.