Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Veletrh Stavebnictví-Therm 2017

Typ akce: Ostatní

Pozvánka
Poslední březnový týden se ve Zlíně uskuteční v pořadí 28. ročník veletrhu Stavebnictví-Therm 2017. Návštěvníci mají na veletrh vstup zdarma.
Základní informace o akci
Datum:  23. 3. 2017  - 25. 3. 2017
Místo:  Sportovní hala Euronics, Zlín
Pořadatel:  ZLINEXPO, s.r.o.
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost; Studenti SŠ, VOŠ, VŠ
Podrobné informace o akci
Poslední březnový týden se ve Zlíně uskuteční v pořadí 28. ročník veletrhu Stavebnictví-Therm 2017. Návštěvníci mají na veletrh vstup zdarma.

Veletrh se koná pod záštitou primátora statutárního města Zlín Miroslava Adámka a hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka v termínu 23.– 25.3.2017 ve zlínské sportovní hale Euronics. Slavnostní zahájení veletrhu proběhne taktéž za účasti ministra životního prostředí Richarda Brabce.

Kromě odborných škol Zlínského kraje, které se představí na cca 250m2 výstavní plochy představí veletrh v cca 100 expozicích vystavovatelů žhavé novinky stavebních a topenářských firem, technologie, materiály a služby, vybavení bytů, domů, kanceláří, prodejních a ostatních prostor. Návštěvníci zhlédnou nejen rozsáhlou nabídku novinek z oblasti úspor energií, vytápění, alternativních zdrojů, tepelných čerpadel, solárních panelů, klimatizace, ale taktéž potřeby pro zahrádkáře a chalupáře. Dále veletrh představí dotační programy Nová Zelená Úsporám, Kotlíkové dotace, program Modrá úsporám, programy IROP a OPŽP, informační centrum Energetické agentury Zlínského kraje, odborné přednášky, prezentace měst, obcí a infocenter včetně mnoha dalších zajímavostí.

První den veletrhu proběhne ve 21. budově v expozici T. Bati pod vedením Energetické agentury zlínského kraje taktéž Seminář Dotace OPŽP, NP, NZÚ a Kotlíkové dotace, kterého se kromě starostů měst a obcí Zlínského kraje taktéž zúčastní ministr životního prostředí Richard Brabec a jeho náměstek Jan Kříž. 


Další informace najdete na webu veletrhu Stavebnictví-Therm 2017.


 Pozvánka

 Leták

 Veletržní noviny