Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Valmez Cup 2018

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Přijměte pozvánku na další ročník mezinárodního fotbalového turnaje mládeže kategorie U13, ročníky narození 2005 a ml., Valmez Cup 2018, který se uskuteční ve dnech 21.-22. dubna 2018 od 9 hodin v areálu fotbalového stadionu.
Základní informace o akci
Datum:  21. 4. 2018  - 22. 4. 2018
Místo:  Valašské Meziříčí
Pořadatel:  Valašské Meziříčí
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Přijměte  pozvánku na další ročník mezinárodního fotbalového turnaje mládeže kategorie U13, ročníky narození 2005 a ml., Valmez Cup 2018, který se uskuteční ve dnech 21.-22. dubna 2018 od 9 hodin v areálu fotbalového stadionu. Turnaj se bude konat pod záštitou starosty města pana Bc. Roberta Stržínka a exreprezentačního trenéra ČR, Baníku Ostrava a Viktorie Plzeň pana Pavla Vrby.

Na soutěži se představí 28 špičkových mládežnických mužstev z 6 zemí. Mezi přihlášenými budou ČR reprezentovat AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Slovan Liberec, FC Vlašim, Bohemians Praha 1905, FK Viktoria Žižkov, FC Zbrojovka Brno, FC Svratka Brno, FK Ústí nad Labem, FC Baník Ostrava, 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, FK Hodonín, TJ Sokol Dub nad Moravou a TJ Valašské Meziříčí, Slovenskými zástupci budou ŠK Inter Bratislava, Domino Bratislava, MŠK Púchov, MŠK Fomat Martin a FC Petržalka, barvy Polska bude hájit Legia Warszawa, za Rakousko se představí Floridsdorfer AC Wien a FC Stadlau. Ze Srbska dorazí Borac Čačak a z Chorvatska Nogometnaja Akademia No Limit.

Tímto Vás srdečně zvu do Valašského Meziříčí a těším se na Vaši účast.