Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střešní terasa 14/15 BAŤOVA INSTITUTU ožije večerní akcí BLÍZKO NEBE

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Komorně pojatá akce BLÍZKO NEBE se návštěvníkům otevře v neděli 16. června od 18 hodin. V příjemné podvečerní atmosféře se uskuteční kytarový koncert hudebníka Ondřeje Svačiny doplněný přednáškou na téma baťovské architektury v podání kurátora Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně.
Základní informace o akci
Datum:  16. 6. 2019  - 16. 6. 2019
Místo:  Zlín, 14/15 Baťův institut
Pořadatel:  Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Komorně pojatá akce BLÍZKO NEBE se návštěvníkům otevře v neděli 16. června od 18 hodin. V příjemné podvečerní atmosféře se uskuteční kytarový koncert hudebníka Ondřeje Svačiny doplněný přednáškou na téma baťovské architektury v podání kurátora Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně. 

„Víme, jak zpříjemnit víkendový podvečer v našem městě. Na neděli jsme připravili koncert BLÍZKO NEBE, který zazní na střešní terase 14. budovy. Návštěvníkům se otevře opravdu originální pohled na zlínskou architekturu s výjimečnou komorní atmosférou," uvedla akci Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

Svou premiéru měla akce už loni v září, kdy se setkala s velkým zájmem. Terasa budovy 14, která není veřejnosti běžně přístupná, nabízí nevšední podívanou na pulzující večerní Zlín, která bude doplněna o odborný výklad kurátora galerie.

Ještě krátce k osobě muzikanta Ondřeje Svačiny. Ten vystudoval klasickou a jazzovou kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a vystupoval například s Abbou revival, 80´s Factory a Alicí Konečnou. Lidem je mimo jiné znám jako člen kapely Foxy Hunters.

„Všem zájemcům doporučujeme včasnou koupi vstupenek, kapacita terasy je totiž omezená. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU či online na webových stránkách www.14-15.cz," doplnila Ing. Petra Kubíková.

Více informací na www.14-15.cz.