Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Srpen začne na Východní Moravě cimbálem, koncerty i pivními akcemi

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Srpen bude na Východní Moravě plný akcí, které určitě zaujmou a pobaví.
Základní informace o akci
Datum:  1. 8. 2018  - 31. 8. 2018
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Centrála cestovního ruchu Východní Moravy
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Ve středu 1. srpna vystoupí ve Smetanových sadech v Uherském Hradišti Cimbálová muzika Vinár. Při besedách u cimbálu se nechávají inspirovat okamžitou náladou publika a přáním svých posluchačů. Akce začne v 20:00, vstup je zdarma.

Ve Věžkách na Kroměřížsku se uskuteční od středy 1. do neděle 5. srpna tradiční prodejní výstava věnovaná zahradám a zahradničení. V nabídce budou květiny, ovoce, zelenina, keře, stromy i řada potřeb a pomůcek.

Ve čtvrtek 2. srpna se uskuteční v Lázních Leopoldov na Uherskohradišťsku vystoupení dětského baviče Páji Chabičovského a jeho hostů. Program plný soutěží, tance a atrakcí začne v 16:00, vstup je zdarma. Za deště se akce nekoná.

Od pátku 3. do neděle 5. srpna se patřit Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm už 20. ročníku mezinárodního festivalu slovenského folkloru Janošíkův dukát. Více na www.vmp.cz.

V pátek 3. srpna zve Masarykova veřejná knihovna Vsetín na Prázdninová noc her v knihovně. Více k akci, která začne v 15:00, www.mvk.cz/kalendar/prazdninova-noc-her-v-knihovne/.

V Archeoskanzenu Modrá nedaleko Velehradu vystoupí v pátek 3. 8. zpěvák Žalman. Se svými hosty si připomene 50 let vystupování na pódiích. Koncert začne v 20:00.

V sobotu 4. srpna se v Nedachlebicích na Uherskohradišťsku uskuteční Mistrovství ČR v RC Rally 2WD. Atraktivní podívaná začne v 10:00 v areálu místního fotbalového hřiště.

Kroměříž zve 4.8. na Folkovou sobotu ve dvoře, začne v 14:00 na nádvoří radnice a Starého pivovaru. Zahrají jak renomovaní muzikanti, tak kapely či interpreti, kteří zatím nejsou v Kroměříži tak známí.

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti pořádá v sobotu komentované prohlídky Pivo a tabáček, začnou v 14:00 a 16:00. Součástí prohlídky bude i pivo zdarma.

Uherském Brodě zažijí v sobotu Slavnosti pivovaru. Program začne v 15:00 a kromě bohatého občerstvení se účastníci mohou těšit na hudební program, v jehož rámci zahrají třeba Horkýže Slíže.

Až do 12. srpna je možné si prohlédnout v Muzeu Napajedla výstavu Legenda Miroslav Zikmund. K vidění jsou práce studentů Ateliéru prostorové tvorby UTB, kteří se zaměřili na osobnost legendárního cestovatele.

Nabídka dalších akcí je na www.vychodni-morava.cz