Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Setkání s hvězdami hokejového nebe

Typ akce: Sportovní

Pozvánka
Hostem druhého povídání Radima Grebeníčka s hvězdami hokejového nebe bude zkušený hokejový trenér Jiří Režnar. Uherskohradišťskému publiku se v pořadu nazvaném Proč vítězíme?! představí na Univerzitě hvězdy. Jaký byl život a sportovní kariéra úspěšného hokejisty a později hokejového trenéra a co všechno musel obětovat, se hradišťští návštěvníci dozvědí 25. října od 17 hodin.
Základní informace o akci
Datum:  25. 10. 2017  - 25. 10. 2017
Místo:  Uherské Hradiště
Pořadatel:  Univerzita Hvězdy
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Hostem druhého povídání Radima Grebeníčka s hvězdami hokejového nebe bude zkušený hokejový trenér Jiří Režnar. Uherskohradišťskému publiku se v pořadu nazvaném Proč vítězíme?! představí na Univerzitě hvězdy. Jaký byl život a sportovní kariéra úspěšného hokejisty a později hokejového trenéra a co všechno musel obětovat, se hradišťští návštěvníci dozvědí 25. října od 17 hodin. Šedesátiminutový netradiční rozhovor do hloubky a na ostří nože završí neformální ochutnávka u červeného vína s naším hostem ve druhé části pořadu. 

Bývalý vynikající hokejista Jiří Režnar po skončení aktivní kariéry usedl na trenérskou lavici. Dráhu kouče započal v Havířově, se kterým se propracoval až do extraligy. Extraligu si vychutnal i ve Vsetíně, kde pod jeho vedením nastupovaly velké hvězdy českého hokeje jako Jiří Hudler nebo Rostislav Klesla. Vyzkoušel si i zahraniční angažmá, konkrétně po čtyři sezóny v Polsku, do JKH GKS Jastrzebie na sklonku kariéry přivedl Richarda Krále. Do minulého roku působil jako trenér Znojemských Orlů, kteří i navzdory nízkému rozpočtu každou sezónu postoupí do play off, kde je ovšem provází prokletí prvního kola.

O Režnarově cestě za vítězstvím, ale i o tom, jak dokáží sportovci vítězit sami nad sebou, si bude povídat lektor sportovní psychologie a mentální kouč Radim Grebeníček, který se dlouhodobě věnuje spolupráci s profesionálními sportovci. Při své práci využívá nejmodernějších poznatků epigenetiky, ale také hypnózu, neurolyngvistické programování a meditační techniky a ve svém výzkumu se snaží zjistit, jaký vliv mají přírodní látky na mentální a fyzickou výkonnost hráčů.

"Psychologie ve sportu je důležitou součástí této profese již v přítomnosti. Ať už se jedná o individuální nebo kolektivní sport. V NHL už je to dávno běžnou věcí, taky například ve Švédsku, Finsku, jen u nás to trvalo trošičku delší dobu," říká Režnar v rozhovoru. Jak se s nároky hokejového umění vypořádávají nejen sportovci, ale i jejich rodiče a trenéři a co dělat jinak, aby byli v životě úspěšní, se dozvíte na Univerzitě Hvězdy, Prostřední 132, 2. patro (vedle Staré radnice), Uherské Hradiště.

Na akci je třeba se registrovat – kontakt: Marika Blažková, 739 061 058, univerzitahvezdy@gmail.com


 Setkání s hvězdami Režnar.pdf


setkani__hvezdami_Reznar.jpg